Jsem v patové situaci…

Zdravím, jsem v patové situaci. Studuji na střední škole, do nedávna se mi normálně jako každé jiné dívce líbily muži, ale časem se mi začali nějak znechucovat, odcizovat. Když se zamyslím, pořádně se mi žádný nelíbí a nepřitahují mě tak jak to bývalo kdysi. Za to mě začala přitahovat má spolužačka. Je šíleně svá, milá, zábavná, luxusní žena. Má nádherný úsměv a krásné oči, má svůj styl. Každý si ji oblíbí. Neznám její orientaci. Žádám o Váš názor, jestli to je nějaká přelomová situace, nebo ta nejistota zmizí, Děkuji.

Odpověď

Ahoj,
může to být ve tvém životě výrazná přelomová situace. Pravděpodobně se vygenerovala tvá sexuální orientace. To se v tomto věku stává. Pokud se ti líbí děvčata, tak na tom není nic špatného a pokud to opravdu tvé srdíčko tak cítí, tak to neřeš a dej tomu volný průběh. V žádném případě to nelámej přes koleno a nech to tak, jak to cítíš, a pokud to tak zůstane a tobě bude fajn, tak to naplní tvůj smysl života. Možná to nebude tvá spolužačka, která může být hetero, ale třeba to bude nějaká jiná dívka, ale pokud to nevyzkoušíš, tak to nezjistíš. Na tvém místě bych se určitě nebránil prožít nějaký románek se stejně naladěnou dívkou a možná tě vaše vzájemné doteky ujistí, jak je to s tebou doopravdy. Dělej jen to, co se ti líbí!

7.7.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist