Jsem v manželství dlouho nešťastná…

Dobrý den René,moc bych potřebovala znát názor chlapa.Jsem už dlouho nešťastná v manželství a někoho jsem potkala.Je mi s nim moc hezky,ale někdy se v něm nevyznám,když jsme spolu ,všechno je moc hezké ,ale když pak přijde na telefonní kontakt,je tak nějak zvláštně stručný.Je hodně pracovně vytížený 6 dnů v týdnu,mluvíme spolu myslím dost i o tom jeho vytížení,ale nechci mu zase do toho tak mluvit,neznáme se až tak dlouho.Ještě jsem zapomněla poznamenat,že jsem ho i začala mít ráda víc než jsem chtěla,což se asi stává a teď přemýšlím jestli on mě má taky rád jako já jeho nebo jestli se do mě třeba ještě může zamilovat.Teď se vídáme tak jednou do týdne a já si někdy říkám,že kdyby mě měl rád,že by se se mnou chtěl vidět víc,jsme oba z jednoho města,ale on je od rána do večera v práci,já se v něm někdy nevyznám.Jak to vidíte z Vašeho pohledu pokud se k tomu dá něco napsat,může z toho někdy být nějaký vztah?Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.

Odpověď

Ahoj,
je docela možné, že pokud mu voláš, tak třeba někde poblíž stojí jeho manželka a tak nemůže dát do hovoru city. Taky mu určitě nevoláš, když vedle tebe stojí manžel... Možná jsi dala moc velký průtok svým emocím a zamilovala ses bezhlavě a nekontrolovatelně. Asi bych tomu dal čas, ale myslím si, že z jeho strany je to pouze únik od reality a jen takové zpestření bez nějakých citových vazeb. Pokud je láska jednostranná, tak to vidím jako dost velký problém a těžko ho sama vyřešíš. Na lásku musí být vždy dva!

30.4.2019 6:00
Více o tématu: manželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist