Jsem už zoufalá…

Ahoj René, jsem už zoufalá a nevím, co dělat, potřebuji slyšet, jak to právě vidí on…Jsme spolu 4 a půl roku a poslední měsíc to nějak vázne a už jsme oba dva mluvili o tom, že se rozejdeme…kolikrát on zabrousil tak, že řekl, nevím co s tím a přemýšlím, jestli to má cenu…když jsem mu na ti odpověděla dobře, tak se rozejdeme, najednou otočil list a řekl, že tomu chce dát šanci..Domluvili jsme se na tom,co každý očekáváme a co chceme, přičemž, on je stále pořád stejný, nevidím z jeho strany žádnou snahu, tak proč to se mnou pořád chce ještě zkusit?..Děkuji za názor.

Odpověď

Ahoj,
za těch 4 a půl roku si už zvykl na nějaký rodinný servis a komfort, tak pokud o tom jen mluvíte, tak to nebere vážně. Ale pokud mu dáš nůž na krk a sbalíš mu kufr, tak si myslím, že se opravdu zalekne a řekne si: "Ty brďo, já snad budu sám, co budu dělat" a možná ho to nakopne, a uvědomí si, o co by přišel a začne respektovat to, na čem jste se dohodli.

17.9.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist