Jsem na sebe naštvaná, jak jsem naivní…

Ahoj René, líbí se mi, jak radíš ženám. Zajímal by mě i Tvůj názor na můj příběh. Jsem na sebe naštvaná, jak jsem naivní. Je mi 32 let a mám za svobodna 3-letou dcerku. Na vztahy jsem většinou moc štěstí neměla.Až na jeden osmiletý vztah, kdy jsem měla milujícího přítele, ale vše jsem tenkrát pokazila… Nyní, kdy už si myslím, že jsem dozrála a opravdu bych si vážila plnohodnotného vztahu,nemohu na nikoho vhodného narazit. Přes seznamku na webu jsem se seznámila s o rok mladším mužem, který na mě svým vyjadřováním udělal velký dojem téměř ihned. Poslal mi fotky a já se zamilovala do jeho očí a sympatického úsměvu. Já jsem z Prahy a on pracuje v Praze, ale pochází z vesnice. Psal mi, že si moc nevěří a že vždy míval na vztahy jen smůlu, že ho ženy moc nechtěly, protože ze sebe nedělá frajírka atd. A že by si moc přál mít ženu a rodinu…Ptal se mě, zda bych se někdy chtěla vdát, a mít ještě další děti, čímž navodil atmosféru, že oba chceme to samé a máme stejné cíle. Mé srdce jásalo, že jsem narazila na spřízněnou duši. Také říkal, že je inženýr elektrtechniky, podrobně psal o svém zaměstnání a já ho začala obdivovat a vzhlížet k němu. Na první schůzce, ke které došlo téměř záhy, jsme si oba moc rozuměli. Cítila jsem z něj pozitivní energii a on to samé tvrdil o mě. Přinesl mi 3 rudé růže a na mě to udělalo dojem. Nechápu proč, protože nejsem žádná ošklivka myslím, a mužům se většinou líbím, ale nyní jsem byla citově vyprahlá a tohle jsem dovedla jako snahu náležitě ocenit. Můj dojem z první schůzky byl velmi pozitivní. A zřejmě i jeho, protože ihned jak schůzka skončila, bombardoval mě obdivnými sms-kami…Psali jsme si celé dny, měla jsem ho plnou hlavu. Svěřoval se mi se svými problémy s maminkou, která žije na vesnici a vyžaduje jeho péči o víkendech. Říkal, že ho to trápí a že doufá, že až bude mít rodinu, nebude se snad muset na vesnici okolo domu a statku tolika dřít..Já ho v tom podporovala, protože se mi nezdálo úplně fér, aby na něm maminka tak moc visela..Další víkend jel za maminkou, ale slíbil, že se v neděli vrátí a my se sejdeme. Ke schůzce došlo a šli jsme na Petřín, bylo nám krásně. Došlo na objímání, držení se za ruku a sladké polibky. Vše se mi zdálo, že je vzájemné..Hned po schůzce mě opět bombardoval obdivnými sms-kami. Napsal, že se zamiloval a že by si se mnou dovedl představit mít vlastní děti, které by si moc přál..

Odpověď

Ahoj,
tak to je mi moc líto, ale ve tvém psaní nevidím žádný dotaz. Popsala jsi mi, na jakého bezva chlapa jsi narazila, jak to všechno dobře klape. Jen ti přeji, aby ti to vydrželo co nejdéle, ale netlač na pilu, aby se nezalekl. A pokud vám ten vztah vydrží, tak možná časem pořídíš k malé pincezně ještě prima brášku. Ale neuspěchej to.

15.11.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist