Jsem ale zmatená, cítí ke mně něco, nebo ne?

Ahoj René, tak píšu po dlouhý době, jak to vypadá s mým ne už tak celkem jen kamarádem „přes písmenká“. Včera za mnou konečně poprvé přijel, a strávili jsme spolu moc hezkej večer. To ještě rozvedu, jen popíšu to podstatné, co tomu předcházelo. Nedávno, asi před měsícem jsme spolu mluvili po telefonu když jel na jeden festival, na kterej jsem taky měla jít, ale nevyšlo to. A řekl mi, že jsem jeho nejbližší člověk a že mu tam moc chybím a že je škoda, že jsem tam nejela. A pak mi řekl, že by mě rád viděl a že do konce srpna dorazí za mnou do Prahy. Tak jsme to naplánovali na včera, protože minulý pátek jsem měla moc práce. Asi týden zpět jsme si tak nějak běžne dopisovali a řešili jsme zrovna néco o dětech. Vylezlo z něj, že jemu by třeba nevadilo, kdyby měl dítě se mnou, že mu to přijde takové bezpečné. Na to jsem mu řekla, že bych chtěla mít děti jen s někým, kdo by mne opravdu miloval. On napsal, že se do mě bohužel nezamiloval? Řekla jsem mu, že se to třeba stane, až se potkáme naživo, a on na to, že je to možné, ale že by na to moc nesázel. Včera teda přijel a hned na nádraží, když mě uviděl mě spěchal obejmout. Choval se ke mě moc hezky celý večer, řekl mi, že vypadám moc pěkně a mladší a hubenější, než na fotkách. Dotýkal se mě. Třeba mi vzal pramínek vlasů do ruky a řekl, že už mi docela odrostla moje původní barva a že si to mám nechat odrůst úplně, že mi ta barva moc sluší. Dotýkal se mě i jinde na těle, jen tak letmo a nenápadně, mi přišlo. KdYž jsme byli na koncerte v jednom klubu a řádíli jsme pred pódiem, tak mně najednou políbil. Nečekala jsem to, ale moc se mi to líbilo. Pak mě políbil ještě několikrát. I jsme se drželi za ruku. Mimochodem, celý večer za mně všechno platil, jídlo, pití, vstup, až mi to bylo až trapné 🙂 A když jsme se loučili, tak řekl, že se do konce srpna zastaví znovu. Pak odjel asi ve 4 ráno vlakem domů a já mu pak napsala smsku, že mu děkuji za hezký večer, že se mi to moc líbilo a že on taky vypadá naživo moc pěkně. Neodepsal mi, až dnes večer jsme si napsali, teda já jsem mu napsala první. A přijde mi, že už je zase takovej, jak předtím, jakoby spíš kamarádskej. Nicméně pořád má v plánu přijet za mnou i podruhé, psal nějak koncem srpna. Já jsem ale zmatená, cítí ke mě něco, nebo ne? Případně o co mu jde? Když mi předtím psal, že do mě není zamilovanej, a pak, když se vidíme, tak se mnou flirtuje a líbá mě? A pak je zase takovej nemastnej – neslanej, nebo se mi to jenom zdá? Děkuji za tvůj názor. Beb.

Odpověď

Ahoj,
tak jestli je to ten o patnáct let starší alkoholik, říkejme mu třeba Vilda...tak to tě docela obdivuji, že ses s ním sešla naživo. Už minule jsem ti radil co a jak, ale asi sis to k srdíčku nevzala. Netuším, jestli k tobě něco cítí. A o co mu jde, tak to vím naprosto přesně. Pokud jsi jen malinko předvídavá, tak to musíš taky vědět. To, že po písmenkách nebo telefonu je nemastnej, neslanej, je naprosto normální, protože tě po telefonu nemůže dostat do postele, aby byl zase masnej a slanej! Už minule jsem ti psal, aby ses poohlídla po nějakém vrstevníkovi, tak to ber jako radu. Tohle není partie pro tebe a až tě dostane do postele, a to mu asi dlouho trvat nebude, tak to vezme rychlej konec a zůstanou ti jen oči pro pláč!!

22.8.2014 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist