Jitka Nováčková: Další misska, které se rozpadl vztah

Ještě nedávno si letošní Česká Miss Jitka Nováčková libovala, jak ji přítel Marek ve všem podporuje. Věřila, že jsou oba dost silní na to, aby Jitčin vstup mezi známé osobnosti zvládli. Místo toho dodrželi „missí“ tradici a necelého půl roku po finále soutěže krásy se rozešli.

Jitka chodila se zahradníkem Markem Ferenčíkem tři roky. Po vítězství v soutěži Česká Miss se vídali méně – Jitka se přestěhovala do Prahy a Marek zůstal v Budějovicích. V jednom online rozhovoru prohlásila, že rozchod by byl vlastně logický. Partneři na sebe nemají moc času, čestvá Miss je v jednom kole, objevuje se v médiích… „Já být na místě toho přítele, nevím jak bych to zvládla, obdivuji Marka a doufám, že to ustojí,“ vyjádřila se pohledná blondýnka.

Neustál to. Jitka se novinářům svěřila, že o rozchodu přemýšlela už před odjezdem do New Yorku, kde absolvovala měsíční herecký kurz. S přítelem si dali čas na rozmyšlenou, definitivní rozhodnutí však padlo až nyní. Nikdo třetí prý za rozchodem nestojí, žádný prachatý podnikatel se zatím v Jitčině životě neobjevil. Podle modelky to zkrátka poslední dobou „nějak nefungovalo“.

Dělí nás nejen vzdálenost, ale i velké časové vytížení. Zůstáváme v kontaktu a pevně věřím, že až poleví mé pracovní vytížení, najdeme k sobě cestu zpátky,“  uvedla Jitka, která se teď musí soustředit zejména na světovou soutěž Miss Universe. Ta odstartuje už za pár týdnů v brazilském Sao Paulu.

Mezitím Jitka stačila nafotit s fotografem Janem Tůmou kampaň k novému ročníku České Miss 2012, jehož castingy odstartují na podzim. Motivem letošní propagační kampaně bude květina, coby symbol ženskosti a čistoty. Stejně tak Jitka na fotografiích doslova „rozkvetla“. Podle fotografa je na ní vidět, že prošla hereckým kurzem. „Tentokrát jsem ji nepoznával. Perfektní přístup, pózy, vystupování. Celkově působila před objektivem daleko sebejistěji, uvolněněji a profesionálněji,“ pochvaloval si Jan Tůma.


Pokud Jitku neskolí tréma a bude takto suverénně vystupovat i na Miss Universe, má velkou šanci na úspěch. Trémou ale kráska z Budějovic obvykle netrpí, což dokázala už při finále České Miss, a věří si i v angličtině. Šance má výrazné, co myslíte?

19.8.2011 12:00| autor: Jana Rysková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist