Jestli to má ještě cenu…

Ahoj! Prosím o radu. Přitel (je o 12 let starší) se se mnou po 3,5 letech rozešel. Každé 2 měsíce jsme se hádali, řekl mi, že mu přijde, že nemá holku, že se nudí (já jsem byla poslední dobou zaneprázdněná). Při rozchodu brečel, že se mu bude stýskat, ale že to musíme zkusit, že se k sobě třeba vrátíme, když se nám bude stýskat. Pak jsem odjela na dovolenou s tím, že až se vrátím, ozvu se. Neozvala jsem se, protože jsem se bála, že mě odmítne. Nedávno jsme se viděli, pozvala jsem ho na kafe s tím, že se ozve. Nakonec jsme se po měsíci od rozchodu sešli. Povídali si, přišlo mi to, jako když jsme byli na prvním rande. Když jsem mu řekla, že jsem někde byla, tak se zajímá s kým a všechno. V restauracii za mě zaplatil. O rozchodu jsme se vůbec nebavili. Ale i když jsme byli sami, nic na mě nezkusil. Jenom při loučení mi dal pusu na pusu, nelíbali jsme se. Je mi to divný, bojim se, že mě už bere jenom jako kamarádku a ne na vztah. P.S. Dva dny od rozchodu mu propadal poukaz od CK na dovolenou. Narychlo objednal dovolenou tam, kam jsem řikala, že bychom mohli jet. Sám mi řekl, že objednal dovolenou, ale že buď někdo pojede za něj, nebo neví. Prý už přišel i o víc. Při loučení jsem mu řekla, že to bylo hezký a on že jo, že to někdy zopakujeme. Nevím, jestli se mu mám ozvat já, nebo čekal..Jestli to má ještě cenu.. Děkuji za radu!

Odpověď

Ahoj,
může se stát, že pokud se neozveš, tak toho budeš hodně litovat. Někdy je dobré a hlavně pokud to tak cítíš, udělat ten první krok a nečekat na to, jak to dopadne. Pokud se stále milujete a najdete způsob, jak spolu vycházet bez hádek a výčitek, tak to vyzkoušejte. Ale pokud čteš pravidelně mé odpovědi, tak určitě víš, co si myslím o slepovaném hrnečku. Ale pokaždé to taky nemusí být pravda a záleží jen a jen na vás, jak se k tomu postavíte a jestli máte chuť to dát znovu a naposled dohromady. Někdy se to povede, ale někdy, když se to nepovede, tak je to ještě bolestnější než první rozchod. Musíte to cítit oba a oba dva musíte vědět, co od společného života očekáváte. Jsi mladá a sama se musíš rozhodnout, jestli je to ten pravý, i když je o dvanáct let starší... anebo budeš hledat vrstevníka, se kterým budeš mít možná daleko víc společných zájmů. Je to jen na tobě. Poslechni hlas srdíčka, to je teď vůj největší rádce!!!

7.8.2014 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist