Ještě to nebylo o vztahu, ale oboustranný zájem tam byl cítit…

Ahoj, mám dotaz. Párkrát jsme se viděli. Chtěl za mě platit. Strávili jsme spolu i x hodin v kuse. Nedovolila jsem, aby za mě platil. V posteli toho moc neproběhlo, měla jsem před tím jednu pro mě dost zásadní podmínku a bylo hodně těžké se neuvolnit a nezačít si to naplno dávat. Dodala jsem mu pár zprávami jistotu a on se stáhl. Mám mu ještě cca po 14 dnech napsat nebo je to game over? Chlapů je kolem mě je relativně hodně, ale jsem dost náročná a tenhle byl fajn. Asi si mě zařadil do kategorie, mohu ji mít, nicméně jsme se teprve poznávali. Ještě to nebylo o vztahu, ale oboustranný zájem tam byl cítit.

Odpověď

Ahoj,
moc tomu tvému dotazu nerozumím a při prvním přečtení nevím, proč mi skočila na mysl eskortní služba. Ale po více přečtení tvého dotazu mne od této myšlenky odradila věta "nedovolila jsem mu, aby za mne platil". Ta kdyby tam nebyla, tak nevím, nevím. To, že se kolem tebe motá relativně hodně chlapů a i přes tvou náročnost, kterou na ně kladeš, jsi napsala "tenhle byl fajn". Tak už to slůvko "byl" dost napovídá. Možná by ses divila, do jaké kategorie by tě zařadil. Možná jsem ti odpovědí malinko ublížil, ale asi jsem to moc nepochopil. Zkus napsat znovu a trošku se rozepiš.

23.1.2017 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist