Je šance, že se k sobě vrátíme?

Ahoj Rene, s přítelem jsem byla 3 roky, mě je 20 jemu bude v srpnu 23. V posledních 4 měsících jsme se často hádali, já jsem měla nějaké problémy s rodiči a do toho bylo zkouškové na VŠ, takže byl na mě tlak ze všech stran. Partnerovi jsem říkala, ať se mnou má trpělivost, že to je jen krize a bude nám zase hezky. Přítel mi týden po zkouškovém řekl, že se chce rozejít. Když jsem se zeptala na důvod řekl mi, že se teď hodně hádáme a potřebuje být chvíli sám. Na otázku zda mě pořád miluje mi odpověděl, že pořád trochu ano a na otázku, zda si myslí že se k sobě někdy vrátíme mi řekl, že mi to teď nedokáže říct. 2 dny po rozchodu mi zničeno nic poslal fotku, že našel mikiny, které dlouho hledal a pak se mě zeptal jak se mám a zda nechci jít ven, napsal mi, že mu chybím, ale že potřeboval být teď sám, myslela jsem si, že chce jít ven, abychom se k sobě vrátili. Po týdnu jsme tedy šli ven celé to probíhalo dobře, smáli jsme se apod., pak jsem se zeptala, jak to s námi teda je a on začal být arogantní, že jsme se rozešli tak proč se vůbec ptám, pak mi řekl, že celou dobu čeká až ho náš rozchod nějak zasáhne a stále se nic nestalo, pak mi řekl, že chtěl jít ven jen z lítosti (což se později snažil vyvrátit, že si dělal srandu, ale důvod mi neřekl). Když jsem mu řekla, že k němu pořád něco cítím a nedokážu s ním být kamarádka, tak mi řekl, že ke mě také pořád něco cítí. Řekl mi, že vůbec neví co bude a že si nic plánovat nebude, že potřebuje alespoň 2 měsíce být sám. Když odcházel obejmul mě se slovy, že si to dnes moc užil a ať se mám pěkně. Mám u něj ještě nějaké věci, které mi řekl, že mi později zaveze, ať si je teď neberu, aby se jeho rodiče (protože s nimi bydlí) nevyptávali na mě a on o tom nemusel mluvit. Já stále věřím, že bychom spolu mohli být šťastní, myslíš že je reálně že se k sobě znovu vrátíme i z jeho strany? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ahoj,

trošku se obávám, že tvůj přítel si chce chvíli zkusit být sám, protože chce zkusit jiné holky. A pak až se vyřádí je docela určitě šance, že se k tobě vrátí, protože zjistí, že z postele si vztah neudělá. A já doufám, že v té době už ty budeš šťastně zamilovaná do někoho, kdo neodejde při prvním náznaku problémů. Držím palce a dej vědět.

20.7.2020 4:49
Více o tématu: rozchod

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist