Je šance, že by se vrátil?

EX Čau René, chtěla bych znát tvůj názor. Dala jsem se dohromady s klukem, který mě sám od sebe kontaktoval. Po pár dní psaní jsme šli spolu ven. On byl nadšený, že toto ještě nezažil, jak mu bylo dobře. Vůbec se mu nechtělo jít domů, že by si dokázal představit být semnou celou noc a povídat si. Měli jsme si od prvního počátku co říct. Mě s ním bylo taky dobře, ale držela jsme si odstup. Toho kluka jsme znala už delší dobu, ale nikdy jsme se nebavili, jen jsem věděla kdo je a max. jsme si řekli ahoj. Jelikož vím, že lidé v dnešní době jsou zlí a nikdo nikomu nic nepřeje, tak jsme ten vztah tajili. Pro hodně lidí to bylo hodně velké překvapení. On do toho našeho vztahu od začátku dával víc, já měla strach, že je to nějaká sázka nebo že mě dostane do postele a ukončí to. Ale postupem jsem se vážně zamilovala. Věděli to, jak jeho, tak moji rodiče, všichni to brali. Jakmile do vyšlo na veřejnost a doneslo se to k jeho bývalé, tak ho hned začala kontaktovat, ať si přijede pro věcí. On ji řekl, že bohužel nemůže, že je semnou pryč. Nakonec si pro ty věci za dva dny jel a nevím, co se tam odehrálo. Zamotala mu tak hlavu a on mi jen napsal sms, že si zasloužím víc než je on, že mě má moc rád, ale že se viděl s EX a že si uvědomil, že ji miluje a že s ní chce být. Když jsem se bavili o jeho bývale, tak mi řekl, že je to pro něj ukončené, že by s ní už šťastný nemohl být. Nechce ji zpět. Nevadilo mu, že ji můžeme spolu někde potkat. Se svoji bývalou byl 2,5 let, před rokem se s ním ona rozešla – neměli stejné zájmy, často se hádali. On z toho byl špatný a chtěl ji zpět, tak se pak ještě sem tam vídali, ale bohužel nikam to nevedlo. Poté vše skončilo. Po nějaké době si začali zase psát a sešli se a zase se dohádali a skončilo to. Pak byl tři měsíce sám, s ní nebyl v kontaktu a pak jsme si začali psát spolu. Byli jsme spolu tři měsíce. A ona si „vzpomněla“, protože věděla, že někoho má a zahrála mu na city. Vím, že asi pro ní má slabost, protože spolu něco zažili. A asi to neměl srovnané u sebe v hlavě. Myslíš si, že takový vztah může mít budoucnost? My mezi sebou neměli žádný problém. Pro mě to byly nádherné tři měsíce, kdy jsme se viděli pořád. Výlety, procházky, krásné slova. Žila jsem jako v pohádce. Vím, že lepšího kluka jsem potkat nemohla, byl pro mě vším, i když ten konec trošku pokazil. Momentálně je se svoji EX. Ze dne na den jsem ukončila s ním konverzaci. Neuháním ho, nevyhledávám ho. Vím, že teď to bude mít s ní asi nějaký čas dobré, ale pokud se hádali, neměli společné zájmy, ona mu hodně věci zakazovala, tak přece nejde, aby se tak rychle oba změnili. Není den, co bych si na něj nevzpomněla. Pořád si nejvíce přeji, aby se vrátil, aby si uvědomil, že udělal chybu. Já jsem pro něho schopná udělat cokoliv a dát do toho vztahu všechno, jen abychom byli spolu. Jo jinak mu je 24let a mě je 26. Co si ty myslíš, že o takových vztazích? Je šance, že by se vrátil? Děkuji moc za tvoji odpověď a přeji krásné letní dny plné lásky.

Odpověď

Ahoj,
koukám, že ti na mé odpovědi hodně záleží podle toho, jak jsi nedočkavá. V prvním dotazu jsi mi opomněla napsat, jak jste oba dva mladí a ty ve svých 24 letech máš určitě navíc, než čekat, až ho nějaká EX zase opustí a on se bude chtít vrátit. I nadále si stojím za tím, co jsem ti odpověděl minule a ty by ses podle toho měla taky řídit.

12.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist