Je orální sex nevěra?

Pro mě osobně ano. Ale v očích mého přítele jsem příliš prudérní. Asi vám rychle dojde, jak jsme se k tomuto rozhovoru dostali. V opilosti se nechal „obsloužit“ slečnou, která o něho delší dobu usiluje, a teď se snaží svůj exces obhájit.

Silvestra jsme trávili s partou na horách, celá chata jenom pro nás, přes den lyžovačka, večer ožíračka, nemusím popisovat, každý to znáte. Asi dvě hodiny po půlnoci jsem odpadla a šla si lehnout. Neřešila jsem, kde spí Petr, jsem zvyklá, že na takových akcích usne hromada lidí na jedné matraci a nikomu to není divné. Ráno mi nepřipadalo nic podezřelé, všichni se pomalu rozkoukávali, až teprve kolem poledního mi kamarádka naznačila, že bych se měla Petra zeptat, co prováděl v noci s Pavlínou.

Protože mám ženský instinkt a vím, že Pavlína po něm jede od první chvíle, kdy ho viděla, nebrala jsem to na lehkou váhu. Přítele jsem se zeptala přímo. „Nic nebylo,“ zalhal nejdřív, ale prásknul ho kamarád: „Neboj, ona mu ho jenom vykouřila.“ Nejen že o tom všichni kluci věděli, ale ještě Petra obhajovali! Že prý byl opilej a Pavlína toho využila. Že prý jenom ležel a nevzmohl se na odpor. A potom Petr začal rozvíjet filosofické úvahy o tom, že orální sex žádná nevěra není, protože se vlastně „nic nestalo“. „Dobře, takže já seberu tady Vencu a vedle v pokoji mu ho vykouřím a tobě to bude jedno, jo?“ zeptala jsem se. Nedokázal mi na to odpovědět.

Jasně, že by mu to jedno nebylo. Pamatuju si dobře, jak se tvářil, když mi jednou kamarád při ploužáku položil ruce na zadek. Teď ale řeším otázku, jestli to mám Petrovi odpustit. Abych si trochu srovnala myšlenky, zeptala jsem se několika známých, kteří s námi nebyli na chatě a nic o mém případu netuší, jestli považují orální sex za nevěru či nikoli. Odpovědi se ale docela liší:

Hanka (28):
Orální sex je taky sex. Je to už v názvu. Osobně za nevěru považuju třeba i líbání. Je to intimní sblížení, které mimo vztah nemá místo. Znala jsem pár, co se rozešel jenom kvůli tomu, že se on tajně scházel s jinou holkou, ani se s ní přímo nevyspal, ale určitě tam bylo nějaký mazlení a tak.

Honza (27):
Těžko říct. Dokážu si představit, že s někým tímhle způsobem ujedu a nebude to pro mě nic znamenat. Na druhou stranu bych nerad, aby ujela přítelkyně. Nakonec bych jí to asi odpustil, ale mrzelo by mě to.

Táňa (26):
Hodně záleží na situaci. Kdyby to byl jenom úlet na mejdanu, tak bych z toho asi moc vědu nedělala. Horší je, když se člověk zaháčkuje citově. To jde potom vztah do kytek tak jako tak.

Slávek (32):
Já za nevěru považuju až samotnou penetraci. Vemte si to takhle: povinnost manželské věrnosti byla našimi předky zavedena především proto, aby měl muž jistotu, že žena bude rodit jenom jeho děti. Tudíž všechny ostatní praktiky, při kterých nehrozí riziko oplození, jsou z tohoto pohledu naprosto neškodné.

Tak si říkám, že se tady někdo zbláznil, buď já, nebo Petr, Slávek a spol…

13.1.2011 10:00| autor: Radka
Více o tématu: nevěraorální sex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist