Je možné, že ke mně on něco cítí?

Čekal na mě (on 20) víc než půl roku dokud jsem nešla ven ( ja 18)a i tak byl dost trpělivý. Potom ,co mě dostal ven se mnou flirtoval , byl přátelský a netlačil na mne. Vyjařoval se ohledně citů dříve než já. Ale potom už byl nedočkavý. Byli jsme venku jen 6x a chtěl víc. ( sex) Ten den kdy jsme se viděli naposledy se schylovalo k sexu a já 2 řekla ne. Chtěl dosáhnout svého a popostrčit mne. Naštvaný ,zklamaný a i uražený odjel. Přestal odepisovat Jeho poslední věta byla “ I kdyby jsi se mnou šla teda ven a něco by bylo . Udělala bys to proto abys to měla rychle za sebou a ne ,že by jsi to chtěla. “ .. A ztratil se mezi nami veškerý kontakt . Po 5ti měcích jsme si začali psát. Omluvil se mi a projevil o mne menší starost . Po měsíci později jsme se potkali. Byla jsem s přítelem a on s přítelkyní. Šli jsme naproti sobě a dívali se na sebe. Nepozdravil… 14 dní na to jsme si psali znovu. Vyptával se pokud chodím s tím klukem s kterým mě předtím viděl. Vytáhl tu událost, kdy jsem ho odmítla a omluvil se za to, jak se choval . A tak se ptám . Je možné, že ke mě on něco cítí?

Odpověď

Ahoj,
nevím, zda k tobě něco cítí, ale pokud tě nebyl schopen ani pozdravit, tak bych to neřešil. Jediný cíl, který s tebou měl, tak ten se mu nepovedl a pokud by ti v budoucnu začal cokoliv slibovat a loudit, tak věř, že mu jde pouze o to jedno, a to je to, cos mu odmítla. A kdybys náhodou neodolala jeho psím očím, tak si myslím, že se sejdete pouze jednou. Ty mu dáš to, cos mu dříve odmítala dát a pak už ho zase neuvidíš. Pokud máš hodného přítele, tak se ho drž.

10.10.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist