Jděte s tou Ornellou už do p…!

Určitě vám došlo, že nemyslíme nádhernou italskou herečku a sexuální symbol osmdesátých a devadesátých let Ornellu Muti a bavíme se o naší pseudocelebritě Ornelle Štikové, kterou na sociálních sítích přezdívají Pornella.

To, jak se stala známou ví snad i děti ve školkách, ale pro jistotu, třeba pro někoho, kdo se vrátil ze stáže z ciziny a těhotnou blondýnu nezná, jen připomeneme – Ornella  je dívka, která si krátila chvíle (jako ostatně mnoho jiných před ní) chatováním na Facebooku s Josefem Koktou. A tak moc je to spolu bavilo, až se spolu párkrát sešli a udělali si miminko, které se už velmi brzy narodí. Manželka Kokty, Gábina Partyšová, která mnoho let do médií prohlašovala, že mají volné manželství a že Pepa je samec, najednou zjistila, že je na druhé koleji, která frčí do stanice Rozvod.

Od momentu, kdy se na těhotenském testu Ornelly objevily dvě čárky a ona velmi „taktním způsobem“:-) dala světu najevo, že čeká dalšího Koktu, neexistují noviny a pořady ze společnosti, kde by o těhotnou blondýnu alespoň nezavadili slovem.

Ornella se před skandálem s Koktou ještě blíže přátelila s Tomiem Okamurou, který to mnohokrát popřel. Vzhledem k tomu, že si Ornella myslí, že bychom to neměli ignorovat a ani její další počiny, nechala si vytvořit oficiální stránky, kde tomuto tématu věnovala  celou sekci. Tam se blíže dovídáme, že byla i známou modelkou….hmmm…lepší než napsat  – vymetala jsem večírky v touze někoho sbalit – uznáváme, že modelka zní o dost líp.

Některé bulvární plátky popisují Ornellino těhotenství den za dnem, řeší to i sociální sítě a vypadá to, že se na Quentina Koktu těší celé snad Čechy. A já přemýšlím co mi na tom vadí. Vadí mi, že se rozpadlo manželství Partyšové a Kokty? Ne. Je to jejich boj a jejich život. Možná je Ornella opravdu milá holka, která se zamilovala a Pepa je s ní radši než s Gábinou. To se stává i v jiných rodinách, ne jen mezi celebritami.
Vadí mi, že je Ornella v každých novinách? Ne. Nemusím to přece číst.
Vadí mi, že dostává nabídky na společenské aktivity? Ne. Realita ukáže, jestli je schopná moderovat a hrát.

Nejvíc ze všeho mi vadí, že máme okolo sebe tolik talentovaných lidí, o kterých bychom vědět měli, protože něco tvoří, podílejí se na výrobě a výzkumu skvělých věcí, dělají si eshopy s něčím, co nás potěší, píší knihy nebo krásně zpívají a v médiích málokdy dostanou aspoň procento Ornellina prostoru.

Tato dáma mě zatím ničím neobohatila. Ani projevem, ani umem, ani předanou zkušeností nebo moudrem. Svět sice brzy obohatí o dalšího miminko, ale v tom případě by se tedy mělo psát o každé těhotné ženě….nebo….?

A tak přemýšlím nad tím, proč lidé v této hektické době, kdy na zábavu a čtení moc času není, tráví ty chvilky tím, že čtou informace o někom, kdo se proslavil jen tím, že otěhotněl se známým člověkem?  To už je tisíckrát lepší na ty dvě minuty raději zavřít oči a zhluboka dýchat. Za to vás budou milovat vaše plíce, okysličí se mozek a oči si také na chvilku odpočinou a trochu se zvlhčí.

Moje dvě minuty začínají právě teď…..

11.3.2013 10:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist