Jarní dávka pracovní motivace

Jaro. Období, kdy se příroda po zimě probouzí opět k životu. Období, kdy všechno kvete. Vyjdete na balkon, ven s odpadky a sousedé se ptají: „Jarní úklid?“. Umýt okna, vynést z domu přes zimu nahromaděné zbytečnosti, se kterými se nám nechtělo ke vzdálenějším kontejnerům do mrazu, zasadit květiny, rajčata. Domácnost jako z lifestylového časopisu.

femina-business-institut-1100x618.png Zdroj: Canva Pro

Myslete také na sebe

Vyčistit prostor, ve kterém žijeme nebo pracujeme, dle poznatků přináší jistý klid i nám samotným. Co ale dělat, pokud jasný výhled z bytu ven nestačí a kancelářské svorky srovnané podle velikosti nám stále nepřináší dostatečný pocit seberealizace?

Dovolte si být kariéristkou

Ženy zvládají lépe multitasking. Ženy obecně zvládají lépe time management, protože pro jejich několik životních rolí najednou je to nezbytné.

Pokud toužíte po seberealizaci v kariérní oblasti, ale máte obavy, zda byste našla prostor pro nějakou formu vzdělávání, která by vás v tomto směru uspokojila, máme pro vás tip, který jistě zvládnete také.

MBA studium online na Business Institutu

1 rok, 11 videopřednášek, zahájení kdykoliv, studium odkudkoliv, zaměřeno na praxi. To je ve zkratce kariérní vzdělávací program MBA. Již podle výběru studijních programů odtušíte, že se jedná o studium zaměřené přímo na pracovní oblasti, pozice. Prázdné definice zde nemají prostor. Cílem lektorského týmu je předat vám své vlastní praktické zkušenosti z daného oboru, aktuální trendy a demonstrovat konkrétní problémy na reálných případech.

Koncept online studia vám dovolí maximální časovou flexibilitu. Nejste vázaná na termíny výuky, videopřednášku si jednoduše pustíte v čase, kdy na ni máte prostor. Vše, co ke studiu potřebujete a vám jej usnadní, naleznete ve studentské sekci, prostřednictvím které můžete i komunikovat s lektory.

Tuto formu seberealizace ocení jistě i váš zaměstnavatel. Pomůže vám v kariérním rozvoji nebo nastartovat vlastní podnikání tak jako některým absolventům Business Institutu.

23.4.2022 7:12| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: motivace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist