Jaký bude nový týden od 30. května do 5. června 2022 podle tarotových karet?

Berani a Býci pocítí úspěch. Raci, štěstí je na dosah. Jak na tom budou ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nové začátky jsou tady jen pro tebe. V práci se vyvíjí vše podle tvých představ a plánů. Neboj se předvést svůj um a znalosti. Máš před sebou dny nových příležitostí nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všechno se dává do pohybu. Práce, vztahy, finance. Tam, kde jsi nedokázala věci změnit, nastává obrat k lepšímu. Příznivé změny přichází a ty pocítíš úspěch. Osud je ti nakloněn, máš skvělé nápady a motivuješ ostatní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Příznivá zpráva ovlivní tvé následující dny. Počítej s tím, že v novém týdnu přijde něco neočekávaného a skvěle načasovaného. Připrav se na skvělé energie a buď otevřená nabídkám, které k tobě plynule proudí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Skvělá spolupráce v práci i na jednáních ti zaručí příjemný start do nového týdne. Štěstí přeje také všem, které nové místo hledají. Neseď doma a vyraz mezi lidi, můžeš totiž potkat dávno ztraceného přítele. Sdílej nádherné dny s ostatními, tvé štěstí se znásobí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Tento týden je plný dynamičnosti a inspirace. Tvořivost a láska k životu v tobě probouzí mnoho nádherných energií. Nejenže jsi vzorem pro ostatní, ještě je také motivuješ k lepším výkonům. Dařit se ti bude v práci i v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na obzoru se rýsuje nová pracovní příležitost, ať již ve formě zcela nového místa, či dobrého přivýdělku. Mnoho radosti se svými blízkými ti vykouzlí úsměv na rtech. Plány, které společně uděláte, jsou příslibem nádherných a šťastných dnů.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V práci to pošlape přesně podle tvých představ a plánů. Ať již práci máš, nebo ji usilovně hledáš, tak věř, štěstí je na tvé straně. A to jak v osobním životě, tak i v lásce a vztazích obecně. Jednej, zařizuj, vyřizuj, bude se ti dařit.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělá spolupráce s ostatními ti dodá odvahu pustit se do realizace odvážných plánů. Náhodné setkání s dávným přítelem v tobě probudí chuť zariskovat, což se ti opravdu vyplatí. Radost, štěstí i láska je tady nejen pro tebe, ale i pro všechny ve tvé blízkosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hvězdy jsou ti nakloněny, můžeš se pustit do realizace svých tajných snů. Dařit se ti bude také na cestách a při hledání nového místa. Osobní život prochází příjemnou změnou a září štěstím. Neboj se zariskovat a odvážně vykroč vpřed.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máš před sebou dny plné nových příležitostí. Neboj se ostatním ukázat svůj um a pusť se do odvážných plánů, dokonce se ti vyplatí mírně zariskovat. Dařit se ti bude v práci i v osobním životě. Rozvíjej svůj talent a spolehni se na úspěch.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Rychlost, akčnost, dynamičnost a jako třešnička na dortu úspěch doprovázený štěstím. Překvapit tě může něco neočekávaného, zpráva, co tě chytne u srdce, úspěšná cesta nebo nová pracovní příležitost. Jednej rychle a zapomeň na strach!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V pracovní oblasti je potřeba vše dokončit a neodkládat práci na později. Jinak se může stát, že ti štěstí, úspěch a také finanční odměna proteče mezi prsty. Pusť se do všeho, co nesnese odklad. To, že budeš úspěšná a šťastná také v osobním životě, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

30.5.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist