Jaké máte možnosti finanční pomoci v případě exekuce

Dostat se z dluhů, a přitom nepřijít o svůj majetek, je možné pouze se solidním partnerem, který vám pomůže a poradí ohledně všech kroků a nástrah.

jake-mate-moznosti-financni-pomoci-v-pripade-exekuce-1100x618.jpg Zdroj: Lundea

Velice probíraným tématem poslední doby je oddlužení nemovitosti. Mnoho majitelů domů či bytů se dostalo do zdánlivě neřešitelné situace, dostali se do registru dlužníků nebo solus a obávají se o střechu nad hlavou. Pokud se rozhodnete pro oddlužení své nemovitosti, pak si vyberte pouze profesionální společnost, která půjde celým procesem s vámi a provede vám veškerými úskalími.

  • Jestliže byste vložili svou nemovitost do rukou nesolidního partnera, pak hrozí ještě větší problémy než ty, se kterými se dnes potýkáte.

Ve chvíli, kdy dlužník podá insolvenční návrh u soudu a ten jeho oddlužení schválí, svolá se schůze věřitelů, ve které se rozhodne o rozprodání majetku a umoření dluhů. Stává se tak většinou v 99 % procentech všech případů.

  • Dobrou zprávou je, že při oddlužení není nutné o nemovitost nenávratně přijít.

Správnou cestou se z dluhů dostanete

Je jasné, že od banky úvěr nebo hypotéku nedostanete. I přesto si můžete zjistit informace do budoucna, kdy se stanete pro banku bonitním klientem. Vše potřebné vám sdělí hypoteční kalkulačka. Vy jste však zatím ve fázi, kdy je zapotřebí zbavit se stávajících dluhů a zastavit exekuční příkaz na nemovitost.

  • Díky tomu, že jste zapsáni v registrech dlužníků, máte v podstatě jen jednu možnost. A tou je využít pro finanční pomoc nebankovní sektor.

Při hledání produktu, kterým je nebankovní půjčka, ale buďte velice obezřetní. Nejprve si spočítejte, zda budete schopni svým novým závazkům dostát. I přesto, že získání finančního proutku, kterým je půjčka bez registru, není příliš obtížné, může vám nový dluh zkomplikovat už tak těžkou situaci. Velkou výhodou dnešní doby je možnost najít veškeré dostupné informace na internetu. Zjistěte si nejen podmínky jednotlivých poskytovatelů, ale také zkušenosti, které s nimi mají předchozí klienti. Pak můžete využít možnost sjednat si vše z pohodlí domova produktem, kterým je online půjčka.

14.6.2021 10:21| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist