Jak získat bývalého přítele zpátky?

Ahoj, chtěla bych radu, jak získat bývalého přítele zpátky. Je to cca měsíc co z ničeho nic přišel domů a řekl mi, že už se mnou nechce být. Začalo to mou otázkou, on neodpověděl, tak jsem se normálně zeptala: Ty se mnou nebudeš mluvit? a on na to: ne! a ptám se tedy proč a on řekl, že nechce.. tak po chvilce odmlky jsem se tedy zeptala co chce a on mi řekl že už nechce nic. Udělalo se mi špatně z toho a pak jsem se snažila to trošku řešit, ale bylo mi to k ničemu řekl mi jen větu: už k tobě asi necítím to, co potřebuji.. od té doby se mnou řeší jen naše společné věci, které od něj většinou potřebuji já, protože jsme bydleli u jeho rodičů. Jinak se semnou odmítá sejít a vysvětlit mi co se vlastně stalo. Mě ten vztah přišel krásný hlavně poslední půlrok, nic nenaznačil ani neřekl, že mu něco vadí, prostě jen přišel a řekl toto. Opravdu si neuvědomuji, že bych mu udělala něco tak zásadního, aby to muselo dopadnout takhle. Tím nechci říct, že neumím na sobě přiznat chyby. Je mi z toho strašně a chci ho moc zpátky! Konečně svolil, že se se mnou sejde a promluvíme si,ale já teď ani moc nevím co mu říct,abych neudělala něco špatně a neodradila ho úplně :(.. Jinak teda po rozchodu jsem se před ním strašně ponižovala a žadonila, vím že se to nemá. A jednou když jsme byli opilí, tak jsme se spolu vyspali, pak mi to akorát vyčítal. Chtěla bych vědět tvůj názor. Moc děkuju.

Odpověď

Ahoj,
pokud v tom není jiná žena, tak nevím, proč to nabralo takový razantní konec. Ale docela si myslím, že v tom nějaká žena byla a podle toho, co píšeš, že se s tebou chce zase sejít, tak jim to asi neklaplo a teď dělá jakoby se nic nestalo. Pokud ho vezmeš na milost, tak si spolu musíte otevřeně promluvit, jaké jsou vaše společné životní cíle a co jeden od druhého očekáváte. Svoje chyby znáš a tak na nich zapracuj, a pokud jste si souzeni, tak to tak i dopadne. A pamatuj, před nikým se neponižuj. To by byla ta největší chyba!

3.1.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist