jak-to-vidi-chlap-352x198.jpg

Jak to vidí chlap: Je o šestnáct let starší, může to fungovat?

sex a vztahy

Velký věkový rozdíl ve vztahu je vždy trošku oříšek. Stejně to má i naše čtenářka Adéla, která se zamilovala do muže o 16 let staršího. Je to už moc? Nebo to může fungovat? Radí jí náš chlap - Tomáš...

Diskuze

16 komentářů

  Peťule

  Já 25,přítel 41.
  Jsme spolu 6 let a nikdy jsem nebyla spokojenější, věk je jen číslo
  Je to hodně o kompromisech a pochopení, ale to je přeci každý vztah bez ohledu na věk 🙂

  Wiwi

  jestli u sexu nejsou problémy, jestli se mu postaví, nezadýchá se a vystačí mladší žene, tak klidně ano

  Markéta Světluška

  Zdravím Tě Adélko, Ano souhlasím…. Otevřenost je ta nejspíš nejlepší cesta. Dej muži jasně bez naznačování, protože tomu muži nerozumí, vědět a nech to na něm. Jen malá poznámka…. Nevkladej si tam své domněnky, co mu brání v cestě k tobě, protože když muž něco opravdu chce, tak si za tím jde a nic mu v tom nezabrání. Zbytečně samu sebe netrap. Přeji ti krásnou cestu životem.

  Hanka

  Mám přítele a je o 30let starší. nikdy v životě jsem. Nebyla šťastnější… Věk je jen číslo. Pokud jsou dva lidi spřízněné duše, nezáleží na věku ..

  Tomáš

  Hani, úžasný. Tohle jsou ty hory, které láska dokázala přenést. Umím si představit, že jste spolu museli a místě ledacos překonávat, tím spíš vám to moc přeju!

  Martina

  Asi záleží, co kdo plánujete do budoucna a na co se cítíte. Starší muž, pokud bude mít opravdu zájem o vztah, bude asi chtít rodinu a společný život. Je to na každém, na co se v jakém věku cítí. Sama mám manžela, který je o 12 let starší a jsme spolu od mých 16 let. V lednu spolu budeme slavit 11 spokojených roků, v létě 6 let po svatbě. Moje nastavení bylo vždy takové, že chci brzy rodinu, takže nám se priority sešly. Ne vždy to tak ale musí být a je potřeba si ujasnit, co od života člověk očekává. Držím palce.

  Tomáš

  To je hezké, Marti. Vzácné a hezké. Těší mě, když někdo sdílí ty radostné věci. Díky

  Adéla

  V 16 jsem se zamilovala do o 17 let staršího muže. Všichni mi ho zakazovali. Nemluvili se mnou, ale já byla proste zamilovaná. A nakonec jsme tenhle rok oslavili třetí výročí a za rok máme svatbu.

  Hanka

  Krásné… ❤️

  Lucka

  Ahoj, byla jsem ve stejné situaci. Mě bylo 17 a jemu 33, všichni z mého okolí mě odrazovali a přesně proto, jsem si šla za svým. Dnes je mi 23 a jsem spolu už po čtvrté!! Tehdy jsme se zamilovaly, vždycky se rozešli a znova dali dohromady, ale prostě vím, že to nefunguje a nebude. Čtyři setkání a tři rozchody. Všechny boleli jak svině!! A i ten další bude. Hrozně se milujeme, ale každý vidíme štěstí jinak.
  On by chtěl dítě, na mě je ještě brzo, ale později už prý bude pozdě na něj. Velký věkový rozdíl nese spoustu problémů. Kdybych to mohla vrátit, nikdy bych se s ním nesešla.

  Tomáš

  Luci, a co bude dál? Zase se k sobě vrátíte?

  s
  stana1

  Těch rozchodů už bylo dost. Říká se – dvakrát do stejné řeky nevstoupíš.

  Petra

  To jste napsal krasne. Souznim. Asi také ten věkový rozdíl je jiný v různém věku, jak píšete.

  Tomáš

  Souznění já rád ;).

  Irena

  Mám opačný problém. Je mi 50 a mám téměř o 20 let mladšího partnera. Ani to není snadné se spolu někde objevovat.

  Hanka

  Kašlete na to, co si myslí ostatní, oni váš život nežijou… hlavně že vy jste šťastní… Můj partner je o 30 let starší než já a nikdy v životě jsem nebyla šťastnější… ❤️

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist