Jak to budeš mít s láskou podle tarotových karet v týdnu od 23. do 29. listopadu 2021

Býci jedou na pohodu. Lvi se zamilují. Na jaké energie v oblasti lásky se můžeš těšit, ti právě nyní prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerských vztazích může dojít k vyostření situace, kterou jste společně s partnerem zametli pod koberec. Je potřeba komunikovat a neodkládat řešení nepříjemných věcí na jindy. Neboj se hovořit o tom, co tě trápí, partner ti bude naslouchat a společně naleznete řešení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerských vztazích se neděje nic zásadního, poklidné a láskyplné dny v tobě probudí mnoho krásných pocitů i emocí. Pokud hledáš novou lásku, máš příležitost poznat staršího a moudrého muže, nenechej se ovlivnit jeho věkem, srdce má láskyplné a duši mladou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V oblasti vztahů se neděje nic zásadního, vše se na chvíli zastaví. Využij tuto chvíli k oddechu i odpočinku. Pokud jsou v lásce problémy, je potřeba začít vše řešit a nic neodkládat na jindy. Nezadaná, zatím si ujasni, jakého muže přesně hledáš a otevři své srdíčko lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které jsou delší dobu nefunkční a zůstávaly spolu jen ze zvyku, se bortí a rozpadají. Pokud mezi vámi již není láska, nesnaž se za každou cenu cokoliv lepit. Trápení nebude trvat dlouho. Ze všeho vyjdeš jako vítěz, silná a připravená na lásku novou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází velmi krásné období, kdy tvé sny i představy nabírají na síle a začínají se naplňovat. Štěstí přeje zadaným párům a také nezadané, která má velmi velkou příležitost poznat svou novou lásku.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partnerské vztahy jsou bez velkých změn či výkyvů. Jste sehraná dvojka a jen tak vás nic nerozhodí. Partner tě miluje a také ti lásku dává najevo. Nezapomínej ani ty na něho a neber vše jako samozřejmost. Štěstí se usmívá také na nezadanou. Období plné citů a lásky právě přichází.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přichází období skvělé na komunikaci a také na lásku novou či stávající. Probouzí se nádherné a nové energie, které rozhodně využij zcela ve svůj prospěch. Partner stojí věrně při tobě a s láskou ti naslouchá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádherné chvíle jsou tady pro zadané páry, ale i nezadanou, která lásku teprve hledá. Radost, štěstí, nadšení i láska je tady pro všechny. Konečně přichází tolik očekávaná změna s příslibem nádherných dnů.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jestli prožíváte s partnerem složitější období, je nejvyšší čas složit zbraně a nabídnout náruč k usmíření. To, že se uleví tobě i jemu, je jisté. Partner tvé gesto náležitě ocení a udělá pro tebe vše, co ti na očích vidí. Nezadaná, láska přijde později.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli tě trápily neshody v partnerství, tak věř, že všechno se v těchto dnech vysvětlí a uklidní. Vývoj vztahu se zrychlí, pocítíš velkou radost a úlevu. Jestli toužíš po novém partnerovi, máš skvělou příležitost poznat svou spřízněnou duši.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Partner vůči tobě projeví nádhernou velkorysost, která tě nejen překvapí, ale také nadchne. Podpoří tvé plány i přesto, že s nimi v minulosti zcela nesouhlasil. Uvědomíš si, jak skvělého muže máš vedle sebe. Jestli toužíš po lásce nové, máš velkou šanci na krásný vztah.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy jsou v rovnováze, láska je na denním pořádku. Všechno, co se ti zdálo nemožné zrealizovat, nabírá na rychlosti s příslibem radostných výsledků. Šťastné završení lásky se může zpečetit svatbou, podmínky pro harmonický vztah jsou splněny. Nový partnerský vztah je tady také pro všechny osamocené duše, které po lásce touží.

foto-zdroj: shutterstock.com

23.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist