Jak to budeš mít s láskou od 16. do 22. listopadu 2021 podle horoskopu?

Býci jsou zklamaní. Raci, nehádejte se. Panny se zamilují. Jaké energie čekají na ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy lásky podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Vztahy na chvíli stagnují, jakoby se ani jednomu nechtělo nic řešit a pohnout se dál. Když se přestaneš držet nepodstatného a přestaneš se bát, že zůstaneš sama, vše se velmi rychle vyřeší. Strach jen znásobuje obavy z budoucnosti. Partner pouze čeká na tvůj vstřícný krok. Nezadaná, je potřeba ukončit minulost, aby si tě láska našla.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud tě bolí srdce, jsi smutná z nedávného rozchodu a máš neustále pocity viny, je nejvyšší čas nechat minulost za sebou a přestat si cokoliv vyčítat. Žádnou chybu jsi neudělala, dokud to nechopíš, nemůžeš potkat lásku novou. Vykroč vstříc novému životu a nedovol minulosti, aby tě táhla zpět. Zadané páry prožijí poklidné a harmonické dny.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli právě teď trpíš nedostatkem citu, tak věř, že nic netrvá věčně. Situace, která se ti jeví jako obtížná a beznadějná, nalezne své řešení a tobě se neskutečně uleví. Důvěřuj a otevři své srdce lásce, je to jen zkouška, jestli podlehneš negativním pocitům.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které se delší dobu neustále hádají a mají spory jen proto, že partner odmítá přiznat pravdu, naleznou řešení jen tak, že přestaneš bojovat, vyčkáš na správnou příležitost a v klidu partnerovi sdělíš, že se tak žít nedá. Nakonec se společně domluvíte, jen po něm nechtěj zázraky hned. Musí vše vstřebat a zpracovat. Nezadaná, zamysli se, jaký vztah máš sama k sobě? Až se přijmeš taková, jaká jsi, potom může přijít láska.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, ve kterých již dávno není láska a jsou spolu jen ze zvyku, čeká zásadní změna. V klidu si s partnerem promluv a hledejte cestu, jak vše udělat bez hádek, výčitek a ubližování. Šance, že se láska ještě probudí, je poměrně velká. Nezadaná, ukonči v sobě minulost a vykroč vstříc lásce nové.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Napětí ve vztazích pomalu, ale jistě odchází, vše se zmírňuje a řeší v naprostém klidu. Do života nezadané vstoupí nový partner. V lásce nastává souznění, jednota a vyřešení všech trablů z minulosti. Neboj se otevřeně komunikovat o svých pocitech, partner ti s láskou bude naslouchat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dostáváš novou příležitost v oblasti lásky bez ohledu, jak náročný život jsi doposud měla. Ukaž partnerovi, že stojíš opravdu za to, přestaň hrát hry, kterým jako muž nerozumí a věř, že výsledek předčí tvé očekávání. Zadaná i nezadaná, počátek dlouhodobého vztahu je tady, nepropásněte příležitost a otevřete své srdce lásce.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli tě trápí láska, tak věř, že pomoc je blízko tebe. Pořádně se rozhlédni, protože máš vedle sebe blízkého přítele, který tě vždy podrží a podpoří. Přestaň se trápit a hledej světlo, které díky smutku nevidíš. Zadané páry mají šanci prožít krásné a poklidné dny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy se lepší ve všech směrech. Můžeš založit pevný partnerský svazek, zlepšit vztahy v rodině i mezi přáteli. Stejně jako dořešit drobné neshody, které jste s partnerem měli. Nesezdané páry mohou plánovat svatbu a společnou budoucnost. Harmonie, láska i vášeň je na programu týdne.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy a láska nabírají nový dech, jsou akční, rychlé a láskyplné. Pokud toužíš po novém partnerovi, máš velkou šanci poznat svou spřízněnou duši. Vášeň, radost ze života, štěstí a pohoda je tady pro zadanou i nezadanou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli tě zklamal partner a stále se nemůžeš zbavit pocitů zklamání i osamělosti, tak věř, že i na tebe čeká zlepšení. Buď k sobě upřímná a nezůstávej v negativních pocitech příliš dlouho. Všechno se nakonec ukáže v lepším světle a ty pochopíš, proč jsi zkoušku musela podstoupit. V tuto chvíli není dobré hledat lásku novou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska, romantika a také vášeň vládne ve všech vztazích. Pokud hledáš lásku novou, tak věř, že máš velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Zadané páry prožijí velmi krásné chvíle plné citů, radosti a štěstí.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist