Jak si užít rychlovku


Ať už prožíváte čerstvý nebo několikaletý vztah, divoká a nespoutaná „rychlovka“ oživí milostný život každému. Spontánní výbuch hormonů a emocí v podobě vášnivého sexu chtějí občas prožít muži i ženy. Nebraňte se tomu, a naučte se, jak si takový okamžik pořádně užít!

Proč je to tak lákavé?
Důvod, proč je představa žhavé sexuální „rychlovky“ tak atraktivní je v tom, že jde o čistě pudovou záležitost. Je to okamžik, kdy můžete odhodit veškeré sebeovládání a vypustit „z klece“ i tu nejpotlačovanější část sebe sama.

Také originalita každé „rychlovky“ je to, co nás tak svádí. Zastavený výtah, kapota auta v podzemních garážích nebo třeba divoký sexík na minigolfu ve stínu jedné ze šikovně schovaných atrakcí – pokaždé to může být jiné, ale vždy si to dokonale užijete.

Čtěte: Šest tipů na vzrušující sexuální hrátky

Není se čeho bát!
Při pomyšlení na takzvanou „rychlovku“ mají obavy muži i ženy. Pánové se bojí, že nás při takovémto vášnivém vzplanutí nedokážou uspokojit – což je hloupost. Obavy něžného pohlaví zase pramení z jakýchsi morálních mantinelů – co když někdo přijde, vždyť ta zem je špinavá,  na sex se musí člověk přece připravit…. Zase špatně!

Čím zdlouhavější aranžování „milostného hnízdečka“ je, tím méně touhy ve vašem partnerovi i ve vás nakonec zůstane. V momentě, kdy vycítíte, že právě pro takovou rychlovku nadešel ten správný okamžik, vykašlete se na to, že nemáte své sexy spodní prádlo, nebo že máte doma ještě připravit prezentaci na zítra do práce. Poddejte se emocím a svému partnerovi zašeptejte do ucha, „…vem si mě…“.

U rychlovky je pravděpodobné, že nebudete mít dost času se vyšplhat až do dalekých výšin orgasmu. Zvlášť, když se budete moc snažit. Udělejet to přesně naopak. Tady jde o vzrušení z momentální situace. O pudové jednání. O chtíč a žádostivost, která zrovna vytryskla. Takový pocit je ohromně příjemný a uspokojující sám o sobě. Když jej necháte sebou proudit, možná budete překvapená, že jako takový vám dokonale postačí. A když se mu nebudete bránit, může se stát, že nakonec budete v extázi mnohem dřív, než jste zvyklá 🙂

A když ne, tak to berte prostě jako skvělou předehru. On bude štěstím u vytržení, a přitom dostatečně uspokojen, aby se, až přijdete domů, mohl zase plně věnovat vám…

Přepadovka – vyšší level rychlovky
Že už jste v „rychlosexu“  ostřílení mazáci? Tak proč nevyzkoušet její vyšší stupeň „obtížnosti“? Je to snadné, jen to chce dobře se informovat… Pro „přepadovku“ se například dokonale hodí situace, kdy je váš partner dlouho do noci v práci a vy si můžete být stoprocentně jistá, že bude v kanceláři sám.

Čtěte: Sexuální fantazie aneb sex bez zábran

Počkejte si na pozdější hodinu, kdy je jasné, že váš milý bude již totálně znuděn pracovními povinnostmi a překvapte ho. Jednoduše vtrhněte do jeho kanceláře v oblečku, který nebude při svlékání klást větší odpor. Pokud patříte mezi odvážné dračice, vezměte si na sebe jen sexy spodní prádélko a hezký kabát (v tomto případě si ale radši zavolejte z domova taxi 🙂 ).

[[related]]

Ještě než se váš partner zmůže na pozdrav a dotazy typu, „miláčku…co tady děláš..?“,  dojděte rázným krokem k němu a začněte ho vášnivě líbat. Nemusíte mít obavy, že by se „nechytl“.  Neuplyne ani minuta a vy už budete jedním prudkým pohybem ruky shazovat všechny věci ze stolu jeho šéfa, bez ohledu na to, jak křehké cennosti to mohou být.

Když vás partner sám „nehodí“ a mahagonovou desku šéfova stolu, vyskočte si tam sama a přitáhnete si toho svého překvapeného chlapíka za kravatu. Vykašlete se na to, kolik vás ta košile, kterou má na sobě stála, když jste mu ji kupovala k narozeninám a se zvířecí dravostí mu ji doslova servěte.  Uvidíte, že po takovém gestu se už nebude zdráhat projevit své vášně ani ten nejstydlivější chlap. Možná vás dokonce překvapí, jaké divoké zvíře se v něm ukrývá…

9.3.2012 12:00| autor: Wanda

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist