Jak si udržet jeho zájem aniž bych podlehla?

Ahoj, jak začít…jsem 5 let zadaná,mám skvělého přítele, který se mnou počítá do budoucna, ale me to nestačí. Bavili jsme se o tom už několikrát, neklape nám to v sexu a ikdyž se snažíme, zmeny vydrží týden a zase je vše ve starých kolejích. Nekolikrát jsme se i rozešli a vrátili zpet, bez sebe už to neumíme. veřím tomu, že po celou dobu nebyla nevěra ani z jedné strany. Rok se o me zajíma starší muž, je ženatý, má dospělé dítě. Občas se sejdeme, ale k ničeu nikdy nedošlo, intuice mi říká, že by chtěl intimnější vztah, já nechci podvést a on nenaléhá. Chová se ke mě moc hezky a já cítím, že začínám být zamilovaná. Tuším, že behem doby, co se scházíme nekoho mel. Vím, že s ním mě žádná budoucnost nečeká, ale láká mě ten sex a jsem v jeho přítomnosti štastná, jako jsme byla s přítele první rok. Stále na něho myslím. Jsem v tom až po uši a nevím jak z toho ven, prostě jsem mrcha a nechci ztratit ani jednoho. Jak si udržet jeho zájem aniž bych podlehla? A jde to vubec? Děkuji za odpověd.

Odpověď

Ahoj,
bojím se toho, že to dlouho nevydržíš a podlehneš a pak toho budeš moc litovat. Pětiletý vztah se nedá jen tak zahodit kvůli sexu. Určitě to má nějaké řešení. Pokud nechceš za sebou spálit všechny mosty, tak pro to musíš ty i tvůj partner něco udělat. Já bych to viděl na návštěvu nějaké sexuologické poradny. Nestyďte se o problému otevřeně mluvit jak mezi sebou, tak popřípadě i před sexuologem a pokuste se najít nějakou společnou cestu, jak to vyřešit. To že si najdeš chlapa na sex, je až to poslední řešení a musíš počítat i s tím, že můžeš ztratit někoho, s kým je ti moc dobře a pak toho budeš hodně litovat. Pokud je tvůj přítel opravdu tak skvělý, jak píšeš, tak musíte najít řešení!!! Asi nemá cenu radit, abyste vyzkoušeli nějakou změnu v sexu, třeba delší předehry, pomůcky anebo jen takové krásné mazlinkování, které může skončit super sexíkem. Ale hlavně o tom spolu mluvte a hledejte to, co vám pomůže! Na toho staršího a ženatého chlapa zapomeň. Moc vám držím palce, ať problém vyřešíte!

23.1.2019 6:00
Více o tématu: nevěra

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist