Jak si přivydělat – snadno, rychle a ulítle

Ať už studujete nebo pracujete, nějaká ta korunka navíc se vždycky hodí. Jenomže kde ji sehnat? Nabídka brigád je čím dál tím užší, a kolikrát nakonec zjistíte, že se jednalo o podvod. Existuje ale spousta způsobů, jak si přilepšit a navíc se při tom pobavit…

Taktiky jak si přivydělat :
Cvičme v rytme
– Staňte se třeba cvičitelkou zumby nebo aerobiku. Kroky znáte, tak proč si za to nenechat platit.

Staňte se chůvou
– Máte ráda děti? Tak se nabídněte k jejich hlídání. Jeslí i školek je nedostatek, takže mnoho rodin to uvítá s nadšením.

Vystavte se
– Staňte se modelkou pro výtvarníky ve školních i univerzitních ateliérech. Věk, váha ani postava roli nehraje. Naučit se musejí všechno a dají vám dobré peníze.

Čiňte dobro
– Založte si chovnou stanici, psí hotel nebo nabídněte starým lidem či útulku venčení psů. Uděláte něco pro jejich dobro, pro své zdraví a ještě si vyděláte.

Dejte něco ze sebe
– Pokud „darujete“ krevní plazmu nebo jen krev, většinou vás také čeká odměna a ještě k tomu uděláte dobrou věc!

Vyhrajte
– Přihlaste se do vědomostní nebo jakékoliv jiné soutěže o peníze. Toto je velmi snadný způsob, jak přijít k penězům – tedy alespoň v případě, že dané vědomosti skutečně máte…

Praní špinavých… knih?
– Zajděte do knihovny a nakupte co nejvíce knížek, které jsou určeny k vyřazení a stojí zhruba 5 Kč a odneste je do antikvariátu, kde vám za ně zaplatí třeba i dvojnásobek. Efektivní až při větším množství…

Pište
– Baví vás psát? Přispívejte do novin, časopisů nebo pište studentům seminárky a diplomky. Ale raději je nekopírujte nikde z internetu, to by vám skuteční autoři moc nepoděkovali.

Střelte pár outfitů
– Prohrabte svůj šatník a prodejte do secondhandu nebo v aukcích na internetu staré oblečení, které už nenosíte. Navíc kousky z doby 50. a 60. let po vaší mamince jsou v módě i dnes, tak proč je vyhazovat.

Taktiky jak přijít k penězům pro odvážné, trhlé a šílené:

Poslední zvonění
– Při příležitosti posledního zvonění není nic snazšího než vyrazit do ulic a předstírat úspěšného absolventa střední školy, který se chce náležitě zlískat, načež se předpokládá, že chápaví kolemjdoucí mu to svým finančním milodarem umožní. Ale pozor!! Pokud je na vás znát, že vám 18 bylo již před delší dobou, zvolte raději nějaký rafinovaný převlek, například mumie, vrahouna z hororu vřískot a podobné obecně známé a lidem milované postavičky.

Využijte svůj talent
– Stoupněte si na frekventované místo, položte před sebe klobouk a začněte zpívat. Však on se někdo najde, kdo zaplatí, abyste přestali.

Najděte si sponzora
– Vydejte se do luxusního baru nebo casina a sveďte milionáře. Tato možnost je výhledově nejefektivnější, jelikož, pokud se vám to podaří, pak nebudete už nikdy více finančně strádat. Otázkou však zůstává, jakým způsobem si ověříte, že dotyčný, na kterého se zaměřujete je skutečně „v balíku“ a nikoliv pouze „balík“, který se chvástá. Pokud vám tohle skutečně vyjde, pak si můžete gratulovat.

Ponořte se do vlasového stylingu nebo do popelnic
– Jestliže máte dlouhé vlasy, nechte si je ostříhat. Za kvalitní vlasy vám zaplatí docela pěkný obnos peněz. Pokud se nechcete vzdát své bohaté kštice, můžete vybírat popelnice u kadeřnických salonů. V tom druhém případě je navíc dost pravděpodobné, že až budete paběrkovat kontejnery, půjde kolem i nějaká dobrá duše, která vám, v domnění, že hledáte jídlo, nějakou tu korunu daruje…

Předstírejte, že umíte
– Čtěte z ruky nebo karet. Věřte, že nikdo nepozná, že o tom nemáte ani páru, stačí opakovat několik univerzálních frází, kterými není co zkazit. Například: …ten pravý na vás někde čeká…, …dejte tomu čas…, …vidím, že řešíte nějaký problém či nepříjemnost, ale nebojte se, brzy se vše v dobré obrátí…, apod.

Připojte se k ostatním simulantům
– Oblečte se do potrhaného oblečení, nebo dělejte, že nevidíte a žebrejte o peníze. Je to sice trochu sprosťárna, ale když není zbytí…. Pokud se bojíte, že to nezvládnete dost věrohodně zahrát, zajděte si do centra města a nechte se inspirovat od tamních mistrů.

Staňte se profesionálním šarlatánem
– Tvrďte, že vám na zahradě přistálo UFO, a pak na tomto posvátném místě prodávejte upomínkové předměty, zvěte k vám novináře a za vysoké poplatky jim poskytněte rozhovor. Můžete zde uplatnit svůj herecký talent a v případě, že by vám to po nějakém čase přestali lidé „baštit“, budete mít alespoň slušnou hereckou praxi (pak se můžete stát třeba kočovným divadelníkem).

Přilepte se ke korýtku
– Založte politickou stranu a probojujte se až do parlamentu. Dneska už je ve vládě kde kdo, tak proč to nezkusit. Stačí je umět dobře hovořit co nejplynuleji, nejpřesvědčivěji a nejdéle a zcela o ničem…

Vzdychejte do telefonu
– Co takhle erotika po telefonu? Nikdo vás neuvidí a vzdychat umí každá z nás. Dychtivý telefonista na druhém konci „drátu“ ví, upřímně řečeno „prdlajs“, jestli společný hovor skutečně prožíváte nebo jestli u toho žehlíte…
[[related]]
Obalamuťte snadno zmanipulovatelné jedince
– Založte sektu, kde bude vysoký vstupní poplatek, stačí, když si dáte záležet na tom, jaké výhody svým budoucím ovečkám nabídnete – například: že se po smrti budou moci vrátit na tento svět jako Paris Hilton nebo třeba že je vaše víra za menší poplatek  spasí a očistí je od všech hříchů, takže se dostanou do ráje, byť jsou to třeba masoví vrazi.

Ulovte si drobáky
– Lovte peníze v městských kašnách. Jen by vás u toho neměl nikdo vidět. Pokud se tak stane, předstírejte, že jste z ústavu pro kontrolu vodních ploch v příměstských oblastech a městských centrech a zkoumáte, jak předměty naházené do kašny ovlivňují kvalitu vody v ní.

1.9.2011 12:00| autor: (liddduska)

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist