Jak se s tím mám poprat?

Jsem narozen 8.3.1976 ve 14:30 hod a v životě se mi nedaří ani v partnerském či pracovním životě. V pubertě mě potkala šikana a vydírání a z toho poté vznikly další problémy, bylo to i díky mé chybě že jsem si vybral špatný obor a stálo mě to dost úsilí se z toho vyhrabat. V práci potřebuji uznaní, obdiv pochvalu ta se mi nedostává i když mé úsilí, snaha, energie je dosti velká. Jsem znechucený a dosti podrážděný, nicméně toužím po vyniknutí a potřebuji více kamarádského prostředí. Jak se s tím mám poprat?

Odpověď

Ahoj. Spíš než se s tím prát - bojovat, to raději přijmi. Ne náhodou sis vybral tento osud, který tě má naučit přijmout všechny odpory, které zatím máš. Vím, je to těžké, ale čím víc jsi znechucený, podrážděný a čekáš na pochvalu, tím víc se od toho vzdaluješ a přitahuješ si do života další odpory - nespokojenost atd. Na dálku je to těžké, ale možná by nebylo od věci podívat se na internet nebo mezi známé a zkusit najít odbornou pomoc, je spousta lidí, kteří dokáží člověka nasměrovat, společně najít příčinu a začít pracovat na zlepšení. Udělej první krok, rozhodni se pro jiný, lepší život a začni se zajímat, jak ho změnit, pak k tobě začnou přicházet informace, které tě nasměrují dál. Je zbytečné vinit se za něco, škola, šikana atd., důležité jsou tvé reakce na danou situaci. Když se začneš měnit, přitáhneš do života další příznivé změny, ale je potřeba začít hned a na nic nečekat. Karty říkají, že bys to mohl zvládnout, trpělivost a důvěra jsou základ.

29.7.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist