Jak se provádí facelifting pomocí nití?

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, zda provádíte Thread lift – facelifting pomocí nití a zda ho doporučujete. Má aplikace nějaké vedlejší účinky? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,tato záležitost se dá velice dobře řešit tzv. Aptosem, který na naší klinice běžně provádíme. Jedná se o jemné vytažení kůže v oblasti tváře nebo čela v případech, kdy kůže není natolik povolená, aby se tento stav řešil chirurgickým face liftingem nebo chirurgickou operací čela. V tomto případě se kůže povytáhne pomocí speciálních vláken se speciálními háčky, které upevní kůži ve vytaženém postavení. Operace se provádí ambulantně v místní anestézii a po zákroku nevznikají žádné jizvy. Po operaci je kůže v oblasti tváře nebo čela přelepena náplastí, kterou si pacient sám odstraní 5. den po operaci. Po dobu 10 dnů je potřeba omezit mimické pohyby a fyzickou aktivitu. Kancelářská práce je možná už 2.-3. den po operaci s tím, že otoky a modřiny mohou přetrvávat po dobu asi 7 dní. Po odstranění náplastí není nutné další ošetření a odstraňování stehů. Po 14 dnech je možná plná fyzická zátěž.

16.10.2017 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist