Jak se k sobě hodí Blíženec a …

Najít pro Blížence ten správný protějšek se může zdát lehkým úkolem, protože jde o znamení neskutečně proměnlivé a variabilní. Nenechte se mýlit, rozevláté vnitřní dvojče může leckterým znamením ve vztahu notně zavařit.

S Beranem
Tady funguje silná tělesná přitažlivost. Beran prostě musí Blíženkyni chytit, spoutat a být nad ní pánem. Pokud to vyhovuje oběma, budiž. Vyhovující spojení i z druhé strany, Beranici vyhovuje Blížencova činorodost a horlivost v posteli.

S Býkem
Tady se to bude trošku snoubit s extravagancí, klidné soužití to nebude. Býčice bude trochu nespokojená s rychlovkami Blížence, Blíženkyni zase může Býk připadat moc pomalý. Pokud však najdou společnou řeč, mohou si vzájemně dát právě to, co jim samotným chybí.

S Blížencem
Žijí spolu na plné pecky. Jak v životě, tak v posteli je to jedna velká smršť. Jejich vzájemný neklid a rozlítanost jim může někdy škodit. Potřebují mít v životě alespoň něco jistého, zemského, nějaký přístav, jinak si ani nevšimnou, že se vzdalují i jeden druhému.

článek

S Rakem
Mohou spolu báječně vycházet, protože se tu spojuje pečující princip Raka s tvořivostí Blížence. Obě pohlaví si mohou vyhovovat, bude to však vztah plný jízlivého humoru, někdy i narážek a zdánlivých urážení a her.  V posteli si však všechno vynahradí, ideální usmiřovací partička.

Se Lvem
Lvi milují Blíženkyně. Fascinuje je jejich zamilovanost. V podstatě ideální spojení a častá dvojice. Lvice umí Blížence také pěkně utáhnout a umí vytvořit i harmonický domov, přičemž si uchovávají dost osobního prostoru pro své vlastní tvoření a silnou energii.

S Pannou
Tady to nemusí moc dobře fungovat, protože Panny jsou příliš odlišné a Blíženci jim nerozumí. Rozčiluje je jejich pedantství a plány do budoucna. Vztah prochází potížemi a často nevydrží. I když jedno se jim musí nechat. Jeden s druhým zažívají neobvyklý a nezapomenutelný sex, ovšem nic netrvá věčně.

S Váhami
Dvě dualistická znamení si kupodivu mohou velmi dobře vyhovovat. Jejich soužití je poklidné a plné porozumění do té doby, než jeden z nich začne chtít mít navrch. To začne lítat nádobí a jedovaté poznámky. Partnerství funguje jen, je-li oboustranně vyrovnané.

Se Štírem
Dokonalé spojení chemické přitažlivosti. Nic víc toho tady není. Jen vášeň hraničící se zvrhlostí. Bohužel pro život to moc není, přestože vášnivost je až osudová. Ti dva se neumí shodnout a vzájemně si nerozumí, každý míří se svým životem jinam.

článek

Se Střelcem
Střelec si svou Blíženkyni s přehledem uhlídá, má na to báječné páky, na které ona ochotně a smyslně slyší. Opačně už to může být problém především proto, že Střelkyně chce vlastnit a Blíženec pořád někde lítá. Zkraje to je spojení velmi vášnivé, později už se mohou vyskytnout problémy i rozchody.

S Kozorohem
V posteli si nestěžují. Stejně jako Berana, i Kozoroha žena v Blížencích maximálně vzrušuje. Pokud se shodnou i názorově, mají stejné zájmy a životní cíle, což je velmi pravděpodobné, jde o jedno z nejsilnějších spojení vůbec.

S Vodnářem
I tady to funguje na výbornou. V posteli si báječně rozumí, protože sdílí mimo jiné i zájmy o nové způsoby a metody postelových radovánek. I v životě si rozumí a dokáží vycítit potřeby toho druhého. Asi jedno z nejideálnějších životních spojení.

S Rybami
Lépe funguje, je-li žena Rybou. Blíženec si ji umí opečovávat a oba mají smysl pro životní styl, který jim oběma vyhovuje.  Naopak může Blíženkyně Rybě trochu unikat, což potom muže činí nejistého a podezíravého. Záleží potom na tom, jestli vztah vznikl z přátelství nebo čistě na základě sexuální touhy. To druhé potom nemá moc šancí na přežití.

Foto zdroj: profimedia.cz

17.5.2013 12:00| autor: Renata Petříčková
Více o tématu: znamení zvěrokruhu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist