Jak poznáte, že vztah neskončí happy endem

Je okouzlující, milý, vtipný, cítíte se vedle něho báječně… nejradši byste ho drapla a už nikdy nepustila. Jenomže… co když je v jádru jiný, než se zdá? Rozeberme si společně šest varovných signálů, při kterých by se vám měla v hlavě rozsvítit červená kontrolka.

1. Všechny jeho bývalky byly divné
Předchozí lásky ho zklamaly, ale vy jste určitě jiná. Popisuje vám své bývalky jako hysterické, dominantní, sobecké nebo zištné mrchy, které ho podváděly na každém kroku, zatímco on chudák hodný kluk citově strádal. Můžete si v duchu říkat, já taková rozhodně nebudu, mě bude milovat až za hrob… Jenomže pozor. Pokud zarytě tvrdí, že za všechny jeho vztahové nezdary může někdo jiný, je v nepořádku něco s ním samotným a pravděpodobně není schopen si vybudovat fungující vztah.

2. Vybírá osamělá místa pro rande
Touláte se přírodou nebo opuštěnými zákoutími setmělého města. Je tak romantický, nebo se s vámi nechce ukázat na veřejnosti? Vyzvěte ho, abyste příště zašli do rušné restaurace v centru. Pokud se bude bránit, znamená to, že nechce být vedle vás viděn.

3. Na týden se odmlčí
Jeden den vás zaplavuje telefonáty a esemeskami a po zbytek týdne je ticho po pěšině. Nereaguje na jedinou vaši zprávu. Nezbývá, než se domyslet, že asi nejste jediná, s kým udržuje vášnivou komunikaci.

4. Zapírá vás na Facebooku
Pravidelně nahrává fotografie na Facebook, ale vy nejste ani na jediné? Nezmínil se o vás ve svém statusu? Pak pro něho asi nejste zase tak důležitá. Opravdu zamilovaný muž se s vámi nebude skrývat a patří-li k facebookovským maniakům, určitě o vás učiní aspoň zmínku.

5. Jeho přátelé se k vám chovají odměřeně
Představil vás svým kamarádům, ale ti o vás nejeví pražádný zájem. Neptají se na vaše zájmy, nerozpovídají se o svých. Nevypráví veselé historky o vašem novém příteli. To může znamenat, že vás pokládají jen za krátkou epizodu v jeho milostném životě. Asi vědí proč…

6. Používá silná slova
Na první pohled mu bylo jasné, že jste ta pravá. Cítí, že jste spřízněné duše a láska bude trvat navěky. Nazývá vás hvězdičkou v bezedné noci. Je možné, že to tak cítí… ale přiznejme si, zní to jako fráze. Ta samá slůvka nejspíš říkal i té před vámi a stejná použije v případě té příští…

23.8.2010 12:00| autor: Nataša Slánská

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist