Jak odhadnout velikost jeho penisu?

Při pohledu na přitažlivého muže napadne nejednu z nás, jaký má asi v kalhotách „materiál“. Jste-li dost spontánní, odvážná či opilá, je dost pravděpodobné, že se ho buď zeptáte a nebo se přesvědčíte „na vlastní omak“. Ale co my ostatní? 🙂

Kolem délky pánského přirození koluje mnoho různých mýtů, které bývají občas sporné, nicméně se houževnatě udržují v našem podvědomí. Je to trochu jako s věštěním budoucnosti. Vědmy věští z karet, křišťálové koule, kávové sedliny atd. a roztoužené ženy se rozhodly „propočítávat“ velikost penisu zase podle velikosti chodidla, nosu, množství vlasů a spousty dalších parametrů. Pojďme se na ně tedy podívat zblízka.

„Podle nosa poznáš kosa“
Když tuto metodu odhadu velkosti používaly už naše babičky, rozhodně oním „kosem“ nemyslely toho ptáčka… ehm… nebo vlastně jo 🙂 Pochopitelně se tradovalo, že čím větší má chlap „frňák“ tím lépe bude vybaven i v pohlavním „arzenálu“. Tahle pověra však platí i pro velká chodidla a široké dlaně. Zkrátka je-li mužský celý velký, automaticky se předpokládá, že i tento jeho orgán bude nadrozměrný.
Fakt: Pochopitelně je to nesmysl. Ale ne zas takový 🙂 Důležité však je rozlišovat, co je skutečně velké, a co je třeba jenom tlusté… Muži se širokými rameny a robustní postavou mívají vybavení adekvátní zbytku těla. To však ještě neznamená, že ti ostatní ho mají zákonitě menší.

Holohlaví muži mají penisy obřích rozměrů
Plešatí muži mají obvykle zvýšenou hladinu hormonu testosteronu, který má pak zvláštní schopnost podporovat mužský sexuální apetit (a také způsobuje již zmíněnou plešatost). Odtud tedy pramení mylné tvrzení, že holohlaví muži mají extrémně dlouhý penis. Většinou je jejich ozdoba průměrné velikosti.
Fakt: Tento mýtus je sice nepravdivý, rozhodně se ale takového chlapa držte.

Vzdálenost mezi palcem a ukazováčkem „ho prozradí“
Muži s dlouhými prsty bývají dobře vybaveni, proto bychom se mohli přiklonit spíš k tomu, že na tomto tvrzení něco je.
Fakt: Většinou se toto tvrzení v praxi projevilo jako pravdivé, a to i v případě vědeckých výzkumů, probíhajících pod dohledem odborníků.

Upovídaní muži mají malé penisy
Muži, kteří nahlas příliš nahlas mluví a upozorňují na sebe ne příliš vtipnými poznámkami na adresu nás žen, většinou přikrývají nějaký svůj mindrák. Stejně funguje mužská obliba v silných přepychových autech, ve kterým to všem „natřou“. Existuje tu tedy přímá úměra: čím víc na sebe muž upozorňuje, tím méně nosí v kalhotách a tím menší je jeho sebevědomí.
Fakt: Čistá pravda! Ruce pryč! A pokud nemá mindrák ze svého nádobíčka, má ho z něčeho jiného, takže…

„Kdo jednou zkusí černý, zůstane jim věrný“
Lékařsky je skutečně prověřeno, že muži s čokoládovou pletí jsou lépe vybaveni než běloši, i když samozřejmě i tady platí výjimky, jež potvrzují pravidlo. Nejhůře jsou na tom při erekci se svými deseti až čtrnácti centimetry Asijci.
Fakt: Pravda, ale pozor, aby to na vás nebylo až příliš velké „sousto“.

Ověřené shrnutí
Důležitou roli hrají například hormony, životní styl a okolní prostředí.

Je proto dobré brát určité narážky s nadhledem a nehledat v nich žádný hlubší význam. Pověry totiž budou, co svět světem stojí a lidé se jich jen tak snad nevzdají.

Velikost penisu navíc není v sexuálním životě až tak důležitá. Daleko důležitější je jeho tvrdost (erekce) a také, jak ho příslušný nositel dokáže ovládat. Staré pořekadlo totiž praví, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo.

17.6.2011 12:00| autor: Lucie Elen
Více o tématu: penisvelikost penisu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist