Jak mu ho zaručeně postavíte!

Podívejte se na skryté představy mužů a splňte svému drahouškovi jeho nejtajnější přání bez toho, aby vám musel dlouze popisovat, co máte dělat.

Několik mužů nám sdělilo své tajné představy dokonalém sexu. Rozhodly jsme se nenechat si tyto tajné tipy jen pro sebe. Třeba v nich najdete inspiraci, jak nejlépe svého muže rozpálit a splnit mu jeho tajné sny. Možná se pak bude divit, že jste mu dokázala splnit jeho skryté představy a přitom nemusel ani nic říct.

1. oblečená pouze do kravaty, podvazků a punčoch
Nemůžou si pomoct, kombinace síly a něhy je pro ně smrtelná. Na chvíli se stanete jeho nadrženou sekretářkou, nebo dokonce šéfovou… Bude štěstím bez sebe.

2. sex po telefonu
„Už se těším, až přijdeš domů… Stáhnu ti kalhoty a hezky pomalu si s ním pohraju. Lehce ho olíznu…a políbím… a pak si ho celého strčím do pusy. Jo, to přesně udělám.“ Jedna takováhle smska na sklonku pracovní doby, a těšte se na uragán!

3. šampaňské a orální sex – bublinky dokážou svoje
Předávání si vína z úst do úst je velmi intimní. Tím můžete začít – párkrát se s ním podělte o hlt šampaňského, a pak se s pusou plnou bublinek přesuňte k jeho rozkroku. Bude potěšen vaší invencí! A má to i další výhodu – bublinky vám do hlavy vženou trochu sebevědomí, a i pokud to není zrovna váš šálek, bude vám chutnat. Víte, jak to myslím…

4. romantika se svíčkami a něžné mazlení
To je klasika, kterou nás většinou svádí muži. Tady jde ale o to, že když vystrojíte ložnici svíčkami, a jakmile vejde, začnete jej něžně líbat, zalíbí se mu ten pocit, že je předem jasné, co se bude dít. Žádné opletačky.

5. tělo natřené olejem
Nejlepší bude, když se před ním tím olejíčkem hezky natřete. Dejte si záležet na určitých místech, zblázní se z toho. Bude vás chtít hladit víc než kdy jindy, užijete si pěkně klouzavého sexu, a ještě budete hydratovat svou pokožku! A ne abyste řešila ušpiněné prostěradlo. Tak ho budete muset vyprat, no a?

6. žena ochotná udělat vše
Dejte mu najevo, že vám v sexu není nic cizí. Každá máme své hranice, ale muži mají o nich většinou jen velmi matnou představu a mnohdy úplně mylnou. Řekněte mu něco sprostého… Nebo ho uprostřed noci probuďte polibky – víte kam… Posaďte se rozkročená přímo před jeho obličej… Cokoli vás napadne.

7. přivazování k posteli a zavázané oči
Pokud jste to ještě nezkusila, neotálejte, čeká vás úplně nový zážitek. Nechte se přivázat k pelesti, nebo jen svázat ruce za hlavou a šátkem ať vám zaváže oči. Budete v jeho moci. Dáte mu tím najevo, že chcete, aby vám to udělal po svém a nebral na vás žádné ohledy. A vy se necháte unášet na vlně neuvěřitelně silných dotekových vjemů…

15.4.2010 12:00| autor: Adéla Seidlová
Více o tématu: jak uspokojit mužesex

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist