JAK MÁ VYPADAT DENNÍ LÍČENÍ A JAK VNÉST DO VEČERNÍHO ŠPETKU EXTRAVAGANCE Pojďte se naučit líčit a nejen to…

Make up Academy je škola české vizážistiky s naprosto originálním propojením prvků metody SPI (spektrální psychologické interpretace; tj. systém působení barev a tvarů) a vizáže, tedy líčení, utváření stylu a dalších disciplin z oblasti oborů péče o člověka.

2. výročí existence Školy vizážistiky, stylu a univerzální řeči

Make up Academy – projekt vzdělávání sdružení PEI funguje již dva roky. I na našem trhu existuje kvalitní škola vizáže s originálními prvky nadstavbového vzdělávání podle systému SPI.

V uplynulém „školním“ roce absolvovalo naše kurzy 28 vizážistů a poradců v oblasti image v základních seminářích, 54 osob jsme proškolili v rámci seminářů pro kosmetičky a kadeřníky na SOU služeb v Hradci Králové.

Dalších 56 osob prošlo kurzy pro rozvoj osobnosti a komunikace, jenž je prvořadá nejen v oblasti služeb. Podařilo se nám vybudovat specializovanou učebnu pro výuku make-upu, vizážistiky a stylu.

V dalším období se zaměříme na rozvoj kontaktů školy se zahraničím, dobudovává se systém kurzů pro firmy a jejich vzdělávání a rozvineme dále individuální tréninkovou výuku maskérství.

MAKE UP ACADEMY
Veletržní 24 Telefon: 777 100 695
Praha 7 E-mail: info@makeupacademy.cz
170 00 Web: www.makeupacademy.cz

18.10.2004 12:00| autor: Michal Zachar

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist