Jak ho přimět, aby si vás vzal?

Krásné bílé šaty jako pro princeznu, obrovský dort s postavičkami z marcipánu, uslzení svatebčané a vy s vaším vyvoleným v hlavní roli. Svatba jako v pohádce – váš velký sen. Má to ale jeden háček. Vašemu miláčkovi se do chomoutu vůbec nechce. Co s tím?

Můžete plakat, vyhrožovat a prosit na kolenou, tak ale svatební zvony zřejmě neuslyšíte. Právě naopak, váš drahoušek by spíš mohl vzít nohy na ramena. Také byste mohla zvolit jinou taktiku a slibovat mu hory doly. Tady už je šance na úspěch poněkud větší, ale nejdřív to zkuste radši fikaně od lesa. Přesvědčte ho, že si přeje svatbu on! Jak na to?

Netlačte na pilu

Nekoukejte po svatebních šatech a nekomentujte, že jste už poslední z vašich kamarádek, která je svobodná. Právě naopak, vykládejte mu, jak je skvělé, že si můžete vzájemně dopřát tolik volnosti a nevázat se. Sladce mu sdělte, že ho sice milujete, ale v žádném případě ho nechcete tlačit do něčeho, co by nechtěl a to samé očekáváte od něj. Dál zatím nic nerozebírejte. Uvidíte, nenechá ho to chladným a bude přemýšlet, co jste tím vlastně myslela. Tak chce se vdávat nebo ne? Rozmyslela si to snad? A proč? Jen mu ukažte, že nemáte zapotřebí tlačit ho do kouta.

Buďte mu vzácná

Oznamte mu, že byste si na víkend ráda vyrazila s kamarádkami. Nedělejte to okatě, aby nepochopil, že ho chcete jen trápit. Pouze trochu ukrojte z vašeho společného času. Pokud vás opravdu miluje, začne se mu samota brzy zajídat a hlavně mu bude bez vás smutno. Zvlášť když mu začnete posílat zamilované smsky a třeba i se sexuálním podtextem. Brzy ho přepadne určitě stesk a dá si sakra práci, aby vymyslel, jak být s vámi častěji. A dost možná ho napadne, že by vám mohl koupit nějaký dárek. Co takhle zásnubní prsten?

Staňte se partnerkou s pěti pé!

Mužům toho prý stačí málo… Staňte se partnerkou s pěti pé a máte ho v hrsti.

Pěkná

Nechoďte doma ve vytahaných teplákách a s mastnými vlasy, i když jste spolu nějaký ten pátek. Se šmudlou domácí se nikdo jen tak neožení.

Přívětivá

Věčně nereptejte a nestěžujte si na něco, raději vyluďte oslnivý úsměv, nebo aspoň pochopení, a to i když přijde v pět ráno z hospody na mol.

Perfektní

Muži potřebují být pořád za něco chváleni, mají pak pocit, že jsou užiteční. A tak ho vychvalujte až do nebes. Nepřehánějte to, nechvalte ho, když nic neudělal, ale rozhodně za všechno, co dobře udělal!

Povolná

Ukažte mu, jaká se ve vás skrývá sexuální dračice a nebude toužit po ničem jiném, než po vás.

Praktická

Láska prochází žaludkem a jak říkaly naše babičky – chlapa nalákáš hlavně na nacpaný pupek… Jestli není vařečka zrovna vaše parketa, naservírujte mu oběd třeba od maminky, hlavní je umět si poradit, jak ho nakrmit.

Celý článek si přečtete v novém Shine zde.

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

19.6.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist