Ideální muž a ideální žena aneb Nový týden plný krásy s Feminou!

Ideální muž, jak by asi vypadal? No, podle mne by byl černovlasý s modrýma očima, svalnatý a snědý. Sršel by dobrou náladou na sto metrů daleko, byl by galantní, usměvavý, věrný, láskyplný… Ano, já vím, půjdu do kina na nějakou tu romantickou pohádku. Ovšem kráse se tento týden na zoubek přeci jen podíváme.

Jak se liší ideál krásy?

Naše redaktorka Marta Dostoupilová to vzala hezky od podlahy a zjistila, jaké ženy se líbí mužům, ale i jací muži se líbí ženám. Zjistila, jaké hvězdy by bylo potřeba splácat dohromady, aby takový prototyp vznikl a podívala se na zoubek i rozdílům mezi jednotlivými národy. Budeš překvapená, jak vypadá ideální žena podle Holanďanů, Číňanů nebo Američanů. 

Odteď už navždy ranní ptáče

Samotný pohled do zrcadla může jednoho hned ráno spolehlivě rozladit. Ale my se nedáme. My jsme vyrazili proti protivné náladě a vstávání levou nohou do boje. A pokud i ty nesnášíš zvonění budíku, pak si nenech ujít článek 5 způsobů, jak nevstat z postele levou nohou. Naučíme tě, jak začít den tak, abys měla po celý den energie na rozdávání i úsměv pro každého. 

Rok Australankou

Tak nějak by se dal shrnout další článek, který pro tebe připravila Mirjana Červenková. Vyzpovídala naši čtenářku, která se vydala na rok na zkušenou k protinožcům. Jaký je život v Austrálii, jací jsou tamní lidé, co vidět, kde se najíst a jestli to vůbec stojí za to? Zjistíš již tento týden.

Kouzlo masáží

Také se ráda necháváš rozmazlovat? Není nad to svěřit se do péče šikovnému masérovi a dopřát si uvolnění celého těla. Naše redaktorka Pavla Jelínková pro tebe vyzkoušela 5 druhů masáží a sepsala ti, jaké jsou jejich výhody, jak moc dobře udělají tvému tělu, i kam na ně zajít. I když to tak nevypadá, my ostatní v redakci jsme jí zcela nepokrytě záviděli. 🙂

Zábava i soutěže

Bavíme se rádi, to už určitě víš, a ani tento týden nebude chybět zábavný kvíz, soutěž, ve které budeš moci vyhrát stylové punčochové kalhoty nebo přehled filmových novinek, které by sis v září rozhodně neměla nechat v kinech ujít. 

A stejně tak by sis neměla nechat ujít další týden s Feminou, budeš se totiž skvěle bavit!

14.9.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist