[Ukončeno] Hubnutí – vy víte proč, my víme jak…

Předsevzetí, přání nebo tužeb je mnoho. Času, energie a vůle však ubývá. A v případě hubnutí to snad platí dvojnásob. Kolikrát jste si již řekli, že končíte s protivnými dietami, „tukožroutskými“ polévkami a zbytečnými hodinami v posilovně? A kolikrát jste se do toho pustili znovu? Přestaňte se svým tělem bojovat a trápit ho. Začněte mu dopřávat. Hubnout se totiž dá i příjemně. Zdravou a vyváženou stravou.

Že se to lehce řekne, ale hůře udělá? Nutricare tento problém vyřeší za vás. Vy se jen utvrďte ve svém odhodlání, připravte hrnce, vezměte do ruky vařečku a my zařídíme zbytek. Pokud jste pány svého času, rádi vaříte a chcete vědět, co vlastně jíte, nechte si od Nutricare připravit jídelníček online. Na základě speciálního dotazníku ohledně vašeho životního stylu, stravovacích stereotypů nebo zdravotních problémů vám náš nutriční poradce připraví jídelníček šitý na míru právě vašim potřebám, času i vytyčeným cílům. Je jedno, zda pracujete přes den nebo v noci, jestli chcete zhubnout nebo jen dodat tělu energii a zdraví. S jídelníčkem online získáte přesný rozpis jídel na třicet dní včetně podrobných receptů, fotografií jídel i videí s přípravou složitějších pokrmů.

Že byste tímto způsobem rádi zhubli, ale s kuchyňským náčiním si příliš nerozumíte a navíc vám na vaření nezbývá příliš času? Využijte široké nabídky programů ze Systému Nutricare. Díky němu budete mít každý den k dispozici pět chutných a nutričně vyvážených jídel dovezených navíc přímo k vám domů. Na své si přijdou nejen ti, kteří touží po krásné postavě, ale také aktivní sportovci, těhotné ženy či maminky po porodu.

A že nevíte, co je pro vás nejvhodnější? Pak si v Nutricare diagnostickém centru nechte změřit podíl tuku, svalové hmoty a vody v těle, a hned budete vědět, jakým směrem se vydat. Nyní je ale vaše směřování jisté – www.nutricare.cz.

SOUTĚŽ: Vyhrajte jídelníček online!

Zaujala vás naše nabídka zdravého stravování přímo ve vaší kuchyni? Nyní máte jedinečnou šanci si o jídelníček online zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat, zda právě vy budete mezi třemi šťastnými výherci. Šanci máte až do 5. prosine 2010!

Nezapomeňte, že pro účast v soutěži musíte být přihlášeni, poté se vám zobrazí soutěžní otázka.

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

25.11.2010 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist