Hubnutí díky sociálním sítím, sexy muži i jedlá kosmetika tento týden na Femině!

Plavková sezóna je nekompromisně tady. Teď už žádný faldík neschováš pod huňatým svetrem nebo šikovně střiženým sáčkem. Takže pokud jsi nestačila shodit přesně tak, jak jsi chtěla, možná raději v horku trpíš, než bys vyrazila na plovárnu a jen prostřednictvím sociálních sítí sleduješ, jak se baví ostatní. Co takhle facebook využít k hubnutí?

Hubnutí a sociální sítě. Jde to dohromady?

Zkusila jsi při hubnutí už opravdu všechno a stále se ti nedaří? Pokud jsi jako doma na facebooku, pak můžeš shodit právě díky němu. Vědci totiž přišli na to, že sdílením své snahy o shození přebytečných kil, k sobě přitáhneš stejné nadšence a společně vám dílo půjde mnohem lépe. Jak je to možné a na co všechno odborníci přišli ti prozradíme už v pondělí.

Nový ideál krásy? Nebudeš věřit vlastním očím!

Taky máš pořád zafixováno, že ten největší idol je klasický krasavec s ostře řezanými rysy, s nádhernou barvou očí a dokonalým tělem? A co teprve mládí a nespoutanost jako to pravé afrodiziakum pro ženy? Tak na to rovnou zapomeň. V kurzu jsou úplně jiné typy mužů. Rozhodně musí mít už nějaké zkušenosti a šedivé skráně nejsou vůbec na škodu a dokonce víme, do jaké barvy se ti nejžádanější oblékají. Schválně jestli budeš souhlasit. Nenech si článek ujít, vychází už dnes.

Celebrity a jejich předmanželské smlouvy

Také jsi jako puberťačka snila o tom, jak si jednou vezmeš nějakou tu slavnou hvězdu a budeš nejšťastnější žena pod sluncem? Nenech se mýlit. Tohle je jen jedna strana mince. Kdyby sis opravdu chtěla vzít světoznámou celebritu, musela bys podepsat tutově předmanželskou smlouvu. A že jsou někdy hodně kuriózní, o tom se můžeš přesvědčit právě tento týden.

Kosmetika, kterou můžeš sníst

Přešla jsi na bio vlnu a chceš ze svého života vyřadit všechnu chemii? V jídle se ti to docela daří, ale s kosmetikou si zatím moc rady nevíš? Pak si nenech ujít článek Marty Dostoupilové. Seznámí tě s jedlou kosmetikou, respektive s líčením pomocí běžně dostupných potravin. Věř nám, že z toho budeš pořádně překvapená. Ale za vyzkoušení to určitě stojí.

Když tě trápí halux

Patříš mezi ty nešťastníky, které trápí halux? Čeká tě operace, ale nemáš nejmenší tušení, co tě čeká, jak dlouhá bude rekonvalescence? To tě určitě potěší článek Jany Truksové, která zažila vše na vlastní kůži a přináší ti o tom podrobnou reportáž.

A těšit se můžeš na nové dárky ve Femina klubu, nové karty dne i odpovědi našich poradců, přineseme ti hromadu vyzkoušených receptů i další zajímavé články.

Tak krásný nový týden s Feminou!

10.7.2017 12:00
Více o tématu: hubnutíkosmetika

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist