Hubnutí, co tě může zabít i náladovost ve vztahu aneb Nový týden s Feminou!

Je to snad až k nevíře, že už zítra definitivně skončí prázdniny. Taky ti přijde, že utekly nějak až trapně brzy? Taky jsi nestihla všechno, co jsi chtěla? Třeba zhubnout? Nevadí, zrovna na hubnutí se tento týden podíváme pěkně zblízka.

Hubnutí, co se může změnit v boj o život

Také patříš k věčným dietářkám, rady o hubnutí máš v malíčku, ale kýžený efekt se ne a ne dostavit? Možná prostě hubneš špatně nebo držíš diety, které ti spíš ubližují. My jsme si posvítili na čtyři diety, které tě mohou ohrozit i na životě. Přečti si článek 4 nejhorší diety: Co ti při nich hrozí? Leckdy jde o život! Dozvíš se, co která dieta způsobuje, s čím musíš počítat, když ji budeš držet i jaký dopad může mít na tvé zdraví. My v redakci jsme z toho byli docela vykulení. 

Sex a vztahy

Sex, vztahy a hubnutí jsou provázané nádoby. Většinou totiž hubneme proto, abychom se líbily svému partnerovi, nebo se nám povedlo sbalit sexy kolegu z vedlejší kanceláře. A řešit vztahy nás prostě baví. Tentokrát jsme si posvítili na to, jak moc dokáže tvůj vztah ovlivnit tvá náladovost. Věř nám, že to není málo. 

Možná tě trápí spíš než vztahy nechuť k sexu, i pro tebe máme řešení. Je jím růžová pilulka ráda přezdívaná jako Viagra pro ženy. Jaké jsou její účinky, co si od ní můžeš slibovat i co ti hrozí, pokud ji budeš pravidelně užívat? To vše si můžeš přečíst v článku Marty Dostoupilové.

Have a fun!

Jasně, my víme, že prázdniny jsou fuč, ale to ještě neznamená, že se nemůžeme bavit. My se totiž bavíme rádi a je nám jedno, jestli k tomu svítí sluníčko, prší nebo padá sníh. Tak se pojď bavit s námi. Třeba s článkem o nejzábavnějších restauracích. Věděla jsi, že se můžeš najíst zavěšená ve vzduchu nebo v restauraci, kde servírují jídlo do záchodové mísy? Našli jsme pro tebe fakt ulítlé restaurace a věříme, že si putování po nich s námi užiješ stejně, jako jsme si užívali my. 

A pokud jsme tě pořád nepřesvědčili a smutníš za končícími prázdninami, nevadí. Napiš nám klidně do redakce na mail redakce@femina.cz, co přesně ti bude chybět nejvíc. My nejlepší příspěvky vydáme. 

Tak krásný týden s Feminou!

31.8.2015 12:00

Další testy kosmetiky

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist