Hubni jako české celebrity s urychlovačem metabolismu

S dobou, která nás všechny donutila změnit svůj životní styl a každodenní koloběh, přicházejí i nové možnosti, jak se udržet v kondici a svůj metabolismus stále držet v přirozeném běhu. Kromě pravidelného pohybu, zdravé a vyvážené stravy vám může pomoci i novinka od firmy Protein&Co. – Herbum adiposum – urychlovač metabolismu založený čistě na přírodních extraktech. Jako vedlejší účinek přináší i příjemný bonus, kdy při jeho užívání ztratíte pár nadbytečných kil.

spalovac-1100x618.jpg Zdroj: Protein&Co. – Herbum adiposum

Produkt Herbum adiposum se stal oblíbeným i mezi českými celebritami, jako jsou Agáta Hanychová, Eva Decastelo nebo Gabriela Partyšová. Rozhodli jsme se tomuto zázraku přijít na kloub a vyzpovídat majitele a zakladatele společnosti Protein&Co., Daniela Sosýna. Rozhovor s tímto sympatickým lékařem z Olomouce Vám přinášíme právě teď.

Jaká byla myšlenka vzniku produktu Herbum adiposum a proč zrovna urychlovač metabolismu?

Mnoho našich klientů k nám přichází kvůli hubnutí. Hledali jsme tedy cestu, jak jim co nejlépe pomoct. Od první myšlenky to byl ale přibližně rok vývoje, než jsme se dostali k finálnímu Herbum adiposum.

Složení urychlovače obsahuje velmi mnoho různých extraktů. Jak se vymýšlí skladba takového produktu, aby byla vyvážená, nikoli předimenzovaná?

Hodně těžko (smích). V tomto mi asi hodně pomáhá lékařská odbornost, člověk má větší vhled do toho, jak tělo funguje a co mu může pomoct. Navíc jsme Herbum adiposum navrhovali podle nejnovějších lékařských studií, aby každá z obsažených látek byla skutečně účinná. Každá z obsažených látek má studií podložený efekt.

V čem je oproti jiným urychlovačům a spalovačům tuku rozdílný?

Předně je složen z přírodních látek, což u urychlovačů metabolismu nebo spalovačů tuků není běžné. Díky tomu, že je složen z hned 8 aktivních přírodních látek, je jeho efekt srovnatelný s nejsilnějšími urychlovači na trhu. Navíc, na rozdíl od většiny ostatních spalovačů, všechny látky máme podložené vědeckými studiemi, které ostatně každý může najít přímo na stránce produktu.

Je vhodné ho kombinovat s jinými doplňky stravy nebo fitness všeobecně?

Ano, je vhodné jej zařadit k ostatním suplementům, které by při formování postavy neměly chybět – předně jsou to proteiny a vitamíny, dále to může být kloubní výživa, přírodní extrakty, BCAA apod. Jediné, u čeho je potřeba dávat pozor, jsou suplementy s obsahem kofeinu např. předtréninkové stimulanty a spalovače tuků.

Užíváte tento produkt sám?

Ano.

Jak rád trávíte volný čas?

Pokud mám chvíli volného času, nejraději jej trávím s rodinou. Popravdě jsem ale workoholik, moc toho času nemám. 🙂

Co byste doporučil všem, kteří chtějí zhubnout? Co konkrétně funguje na vás, když chcete zhubnout?

Určitě počítání kalorií. Už jen to, že to člověk začne počítat, dostane stravu i váhu pod kontrolu. Výborné je také vypustit cukry a snížit sacharidy obecně, jsem podpůrce Low Carb a keto stravování.

Děkujeme za rozhovor.

5.3.2021 3:19| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: celebrityfitness

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist