Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Přichází peníze, úspěch i láska

Beránci si velmi výrazně polepší v oblasti financí. Býci dostanou příležitost ukončit spory a Rybky se musí pořádně vydýchat, než učiní rozhodnutí. Chceš vědět, jak je na tom tvé znamení? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci na tebe čeká velmi příznivý týden a také odměna za skvěle odvedenou práci. Pokud jsi momentálně bez stálého místa a máš pocit, že to tak již zůstane, nezoufej! Vše bude jinak, díky známým ti bude nabídnuto místo, které se jen tak neodmítá. Neboj se tuto nabídku přijmout, všechno zvládneš na výbornou, a ještě si velmi výrazně finančně polepšíš.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přichází období, kdy můžeš jednou provždy ukončit veškeré spory. Nezáleží na tom, jak závažný je tvůj problém, zkrátka a dobře, dokážeš nemožné. Situace, která se ti jevila jako naprosto neřešitelná a bezvýchodná, se vysvětlí a vše nabere správný směr. To, že se tobě i všem zúčastněným uleví, je jisté!

Blíženci (22.5. – 22.6.)

To, co jsi až doposud vložila do vztahu nebo stávající práce, dostáváš vrchovatě zpět, ať již v pozitivním nebo negativním. Dávej si pozor, jak jednáš s lidmi kolem sebe, mohlo by se ti totiž stát, že šlehneš jazykem jedovatou slinu a vůbec si neuvědomíš, jak moc tím zraníš druhého člověka. To, že se ti vše vrátí mnohonásobně zpět, je méně příjemná zkušenost. Buď ve střehu a než něco řekneš, počítej do deseti nebo mlč, než se opět uklidníš.

Rak (22.6. – 22.7.)

Pozor při podpisu nové smlouvy, pokud se chystáš do banky nebo máš nastoupit na nové místo, pořádně si všechno prostuduj a až potom podepiš. Mohlo by se totiž stát, že díky příjemnému vystupování druhé strany, nepostřehneš skryté podmínky, které jsou psány mezi řádky. Tím bys mohla přijít nejen o značnou finanční sumu, ale také o důvěru, kterou jsi v počátku měla.

Lev (23.7. – 22.8.)

Měla jsi pocit, že se ti nic nedaří? Tak teď je všechno jinak, stojíš pod svou šťastnou hvězdou, rychle si něco přej a buď si jistá, že se ti vše splní. Očekávej úspěch, štěstí i lásku. V práci na tebe čeká ocenění za skvěle odvedené úkoly a v osobním životě milující lidé, kteří jsou vždy ochotni přispěchat ti na pomoc.

Panna (23.8. – 22.9.)

Dopřej si pauzu a zasloužený odpočinek. Možná nevíš, jak se vymanit z kolotoče pracovních i osobních povinností, ale věř, že také ty máš nárok na pauzu. V práci se nic zásadního dít nebude, můžeš mít pocit, že by bylo dobré udělat změnu a odejít. Ještě chvíli vydrž, teď není vhodná doba na zásadní rozhodnutí, později bys mohla litovat.

horoskopy-1.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš skvělou příležitost ukázat co je v tobě! V práci máš vrozenou autoritu a s přehledem velíš všem, navíc vše děláš moudře a láskyplně, takže tvoji snahu ocení nejen kolegové ale také nadřízení. Také ve vztazích i lásce na tebe čeká plodné období, mnoho radosti a vášně. Úspěch očekávej také v obchodních záležitostech a podnikání.

Štír (24.10. – 22.11.)

V práci ti půjde všechno od ruky, nejenže zvládneš své úkoly levou zadní, ještě podáš pomocnou rukou těm, kteří nestíhají tvé rychlé tempo. Příznivé dny na tebe čekají také ve finanční oblasti. Pokud chceš investovat, poraď se s odborníkem a jdi do toho. Čeká tě finanční prosperita i úspěch. Nezapomínej také na sebe a věnuj se víc svému tělu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Po období pracovního či osobního neúspěchu konečně přichází klid, mír a pohoda. Problémy, které ti nedaly spát, konečně odchází a ty si můžeš v klidu vydechnout. V práci nastává pohoda, stejně tak neshody s partnerem či dětmi pomalu ale jistě odchází pryč. Vychutnávej si toto příjemné období, ať načerpáš tolik potřebnou sílu a energii.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Dostáváš novou příležitost nejen v oblasti lásky, ale také v pracovní oblasti. Když ukážeš partnerovi, že o něho stále ještě stojíš a dáš mu najevo svou lásku, zapomene na neshody, které jste měli a začnete od začátku. To, že vaše láska již bude dlouhodobá, je jisté. Využij tyto dny k realizaci nových projektů a plánů.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Máš šanci zbavit se všeho, co ti již delší dobu neslouží, nepřináší radost ani spokojenost. Je jedno, jestli právě řešíš lásku nebo práci. Jakmile se rozhodneš a uděláš změnu, všechno na sebe začne navazovat a přinese ti úspěch i spokojenost. Jen je potřeba začít i za předpokladu, že ti bude situace připadat dramatická, vše se opět urovná, žádné strachy.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Dávej si pozor, co v těchto dnech řekneš a vykonáš. Zbrklé a unáhlené jednání by ti nepřineslo nic dobrého, ať již v práci nebo v lásce. Raději se vyhni jakémukoliv dlouhodobému řešení a vyčkej, až budeš v klidu a pohodě. V práci se na tebe nahrnou povinnosti a stres není tím správným rádcem.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

15.5.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist