Horoskopy podle tarotu od 9. do 15. srpna 2021. Koho čeká kritika a kdo bude mít úspěch?

Blíženci jdou na pohodu. Raci jsou terčem kritiky a Váhy rozkolísané. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Usměj se a vykroč vstříc radostným dnům. Dařit by se ti mohlo opravdu ve všech životních oblastech od práce přes lásku po osobní život. Nepokaz si vše negativním přístupem a náladou ostatních, která nebude vždy nejlepší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli právě nyní odpočíváš na zasloužené dovolené, skvělé! V práci to totiž bude mírně řečeno drhnout. Může tě zastihnout nepříjemná novinka, která potvrdí zánik firmy, pro tebe to však znamená nové a mnohem lepší příležitosti i podmínky. Neboj se, změna, která může přijít, je pro tvé dobro.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Čekají tě pohodové dny naplněné harmonií, štěstím i radostí z nově nabytých prožitků a zkušeností. V pracovní oblasti se vše vyjasní a vnese do tvého života velmi příjemné změny, stejně tak se ti povede také v osobním životě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V pracovní oblasti se můžeš zcela nezaslouženě stát objektem kritiky. Nic si z toho nedělej a buď nad věcí. Nenechej se rozhodit, protože tebe se nic z toho opravdu netýká. Všechny problémy vyřeš okamžitě, pak prožiješ pohodové dny a na to horší velmi rychle zapomeneš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Skvělý týden, skvělé dny, skvělá dovolená či osobní život! Užívej, raduj se ze života, ať jsi kdekoliv. Štěstí ti přeje ve všech směrech, od navazování nových známostí přes pracovní nabídky až po dořešení toho, co ti v minulosti nešlo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Rozšiřuj své obzory, ať jsi kdekoliv. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, v osobním životě, ale také můžeš prožít skvělé a nadčasové dny na dovolené. Jestli dostaneš nabídku na zlepšení kvalifikace, rozhodně ji přijmi, budeš nadšená, a navíc tě studium zcela pohltí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli procházíš složitějším obdobím, tak věř, že i na tebe se usmívá slunce. Vydrž a nepoddávej se tolik strachu a obavám z budoucnosti. Vše se vyřeší a tobě spadne obrovský balvan ze srdce. Buď optimistka a hledej na životě to lepší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Začni se těšit na prima dny nejen v osobním životě a lásce, ale také v pracovní oblasti. Máš velkou šanci vyhrát pracovní konkurz či uspět v náročnějších pohovorech a získat tak místo svých snů. Štěstí na tebe čeká také na dovolené i doma, užívej a odpočívej, vše si zasloužíš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Směle vykroč do nového týdne a dokonči všechny resty i úkoly z minulosti. Svou pracovitostí a pílí motivuješ ostatní. Pokud před sebou máš náročnou zkoušku, nemusíš se bát, všechno hravě zvládneš a to, že se ti uleví, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zbytečně se nestresuj tím, co bylo nebo co být má. Máš před sebou období plné skvělých nápadů, proto buď nad věcí a vše přijímej s otevřenou náručí. Úspěch i štěstí na sebe nenechá dlouho čekat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ať jsi kdekoliv, můžeš se těšit na pohodové dny plné dynamické energie a dobrých nápadů. Nezapomínej, nemusíš se vždy zavděčit všem, klidně odmítni nabídky, které pro tebe nejsou přínosem a neboj se říct důrazně NE.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V klidu se nadechni a neočekávej od následujících dnů žádné velké zázraky. V pracovní oblasti to může zaskřípat, ale věř, že to, co si myslí ostatní, není důležité. Důležitá jsi ty, tvá poctivost, upřímnost a snaha pomáhat. Ne vždy to ostatní ocení. Buď nad věcí a můžeš prožít pohodové dny v harmonii, radosti i lásce.

9.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist