Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 8. do 14. června 2020

Rozjímej a splň si svůj sen!

Berani, nenechejte se rozhodit. Býci, přichází úspěch. Blíženci, pozor na ukvapená rozhodnutí. Co čeká v novém týdnu na tebe, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Z počátku týdne můžeš mít pocit, že se ti nedaří, vydrž, nenechej se rozhodit pomalejším tempem a mírným napětím. Všechno se krásně zklidní, stačí zachovat klid, věřit především sobě a nenechat se vyvést z rovnováhy. Hádky kolem tebe se tě netýkají, nic si neber osobně.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Úspěch můžeš očekávat nejen v osobním životě, ale také v oblasti práce a lásky. Pocítíš sílu lásky v osobním životě a také ve vztazích. Nejen, že budeš přitahovat pohledy ostatních, ale slabší jedinci tě dokonce požádají o moudrou radu, protože ti důvěřují.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Pocit, že se ti nic nechce a chybí ti nálada, se zase rychle upraví, důležité je nepodléhat zbytečně emocím a držet si úsměv na rtech. Pokud je to jen trošku možné, nedělej žádné závažné rozhodnutí, teď není správný čas. Můžeš si zatím urovnat myšlenky a vyčkat na lepší příležitost.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vykroč s úsměvem do nového týdne, nenechej se rozhodit okolím a víc si začni důvěřovat, máš dostatek síly zvládnout cokoliv. Ne vždy jde všechno hladce, což neznamená, že se ti nebude dařit, stačí se povznést nad každodenní úkoly a být nad věcí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Probudíš se do radosti a od toho se bude odvíjet také celý týden. Síla, radost, láska i vášeň stojí věrně při tvém boku. Tvá horlivost a snaha ti pomůže zdolat veškeré překážky, nic tě nezastaví na cestě k úspěchu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nový týden je ve znamení úspěchu, vynikáš velkou pracovitostí, nápady a inspirace ti rozhodně chybět nebudou. Pokud potřebuješ uhladit a zharmonizovat vztahy s maminkou nebo jinou ženou, rozhodně to neodkládej a nabídni ruku k usmíření.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jsi ve skvělé formě, nejenže máš nápady, kterými nadchneš také své blízké, ještě je společně začnete realizovat. Využij své tajné zbraně v podobě neuvěřitelné vynalézavosti a také vtipu, díky kterému bavíš nejen sebe ale i ostatní.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Konečně přichází úleva a uvolnění stísněné atmosféry, která tě mohla v minulosti stresovat. To, že se ti uleví, je jisté, nastal čas složit zbraně, dořešit neshody a domluvit se na příměří.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dokážeš nemožné! Dařit se ti bude pracovně, v lásce i osobním životě. Neboj se dořešit spory, které tě v minulosti trápily, vše se vyjasní, uhladí a zharmonizuje. Uvědomíš si, jak malicherné všechno bylo a vylepší se také tvůj zdravotní stav.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Můžeš se těšit na příznivé a hezké dny. Dokonce se zvýší také tvůj finanční rozpočet nebo se ti vrátí dlouho očekávané peníze. Udělej si radost nějakou maličkostí nebo pozvi své blízké na zmrzlinu.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Radost, naplnění, láska i vášeň jsou tady jen pro tebe, pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, mrkni do zrcadla a zjisti, jak se tváříš, mračíš se nebo jsi snad zamyšlená? Usměj se na sebe, přestaň se mračit a začni žít, budeš nadšená, štěstí stojí věrně při tvém boku.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Podaří se ti odpoutat od nepodstatných věcí a všeho, co tě sužovalo či trápilo. Ať již tvá minulost byla jakkoliv bolestná, tak teď konečně pocítíš velkou úlevu a radost ze života. Rozluč se z minulostí, zamávej jí a vykroč vstříc novému životu, neexistuje žádná překážka, kterou bys nezdolala.

foto-zdroj: shutterstock.com

8.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist