Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 6. do 12. května 2019

Zařizuj, vyřizuj a realizuj své plány

Berani dostanou odměnu, Býci zrealizují své plány a Blíženci zvládnou zkoušky na výbornou. Nové horoskopy jsou tady, mrkni, jak jsi na tom právě ty!

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to půjde jako na běžícím pásu, všechno ti půjde téměř samo, díky tvému neuvěřitelnému tempu se můžeš těšit na příjemnou finanční odměnu. Zasloužíš si ji! Tak si nezapomeň udělat radost malým dárkem. Ve vztazích očekávej lásku, porozumění a jistotu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Dařit se ti bude především v oblasti financí. Máš skvělou příležitost zrealizovat vše, co ti v minulosti nešlo. Všechno vychází pro tvůj prospěch, hypotéky, půjčka na rekonstrukci nebo koupě nového bytu to vše vyřídíš s naprostým klidem a přehledem.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Očekávej skvělé dny naplněné radostí i láskou. V práci se ti bude dařit a pocítíš skvělý pocit z dobře vykonané práce. Na zkouškách, semináři, poradě nebo jiné důležité činnosti zazáříš a všechno skvěle zvládneš. Nic neodkládej a pusť se do realizace, lepší čas neexistuje.

Rak (22.6. – 22.7.)

Trápíš se, protože nemůžeš najít novou práci nebo snad přemýšlíš nad vlastním podnikáním a bojíš se rozhodnout? Tak teď je všechno jinak, cokoliv začneš realizovat, uvedeš do pohybu a to, že budeš úspěšná, je jisté. Neboj se a jdi do toho!

Lev (23.7. – 22.8.)

Chystáš se podepsat důležitou smlouvu nebo dokumenty, které ovlivní tvůj život? Pozor, buď ve střehu! Ne každý je totiž tak poctivý jako ty a mezi řádky bys mohla přehlédnout něco důležitého. Než cokoliv podepíšeš, nechej si čas na rozmyšlenou a poraď se s odborníkem, ušetříš si tak mnoho nepříjemností.

Panna (23.8. – 22.9.)

Skvělé nápady nejen v osobním životě, ale také v práci, v tobě probudí touhu a chuť pustit se do nových činností. Dobře děláš, bude se ti dařit a cokoliv zrealizuješ, bude úspěšné. Do tvého života vstoupí nový partner, pomůže ti při tvých plánech a získáš také skvělého parťáka.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Přichází velmi příznivé změny, díky tvému klidu a trpělivosti se vše dává do pohybu téměř samo a všechno, oč jsi usilovala, je tady! Realizuj, zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a buď akční, získáš vše, o čem jsi snila, nepropásni skvělou příležitost.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jsi sama, propadáš již beznaději, že na tebe láska nečeká? Omyl! Vyraz s přáteli na výlet nebo jinou akci a dobře se rozhlížej kolem sebe, ten pravý je tam jen a jen pro tebe. To, že to bude láska jako z románu, je jisté, což platí také pro zadané, na které čeká láska, vášeň a jiskra.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Skvělé komunikační schopnosti z tebe udělají rodilou mluvčí, zazáříš nejen na poradách, důležitých úředních jednáních a při důležitých zkouškách. Nic neodkládej, lepší termín hned tak nepřijde. Díky tomu přitahuješ obdivné pohledy mužů i žen, které ti trošku závidí tvůj vrozený talent a um.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Jsi pod velkým tlakem a napětím v práci, což se také odráží ve tvém soukromém životě. Neustálá rivalita, boj a pomluvy v práci na klidu nepřidají a chvílemi to tam vypadá jako na bitevním poli. Snaž se být nad věcí a nezapojuj se do nesmyslných hádek a sporů, ušetříš si tak nejednu bezesnou noc.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Cítíš se šťastně a milovaně bez ohledu, jestli jsi sama nebo ne, příliv nádherných energií tě neopustí ani v závěru týdne a každý den si náležitě užiješ a vychutnáš po svém. Nic tě nevyvede z míry a díky klidu motivuješ také ostatní, kteří vyhledávají tvoji společnost.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Vyřizuj, zařizuj a realizuj! Teď totiž všechno vyřídíš ve svůj prospěch. Zejména v pracovní a finanční oblasti na tebe čeká úspěch i štěstí. Pokud máš obavy z rekonstrukce bytu nebo domku, nemusíš se bát, všechno proběhne hladce a ke tvé spokojenosti.

Foto: Shutterstock.com

6.5.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist