Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 5. do 11. listopadu 2018

Pozor na emoce ve vztazích, přichází novoluní

Beran bude zářit štěstím, Býk se rozhodne jít životem sám, Blíženci jsou vystaveni zkoušce. Chceš vědět, jak jsi na tom ty? Mrkni na naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Můžeš se těšit na dny plné radosti a lásky, dařit se ti bude nejen v práci, ale také doma. Pokud stále nemůžeš najít spřízněnou duši, vyraz mezi lidi, máš velkou šanci potkat lásku jako z románu. Vztahy na pracovišti i doma budou velmi přátelské a srdečné.

Býk (21.4. – 21.5.)

Přichází zúčtování, ať již ve vztazích obecně nebo v lásce. Konečně ti dojde, že nemá smysl zůstávat s partnerem jen ze soucitu, bude to bolavé, ale nakonec vše zvládneš ukončit a rozhodneš se jít životem na chvíli sama. Hned jak nabereš nový dech a sílu, pocítíš velkou úlevu a klid.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Partnerské vztahy jsou vystaveny zkoušce, jen na tobě záleží, jestli vše ustojíš. Je potřeba, abys zhodnotila situaci v klidu a bez emocí, pak se zamysli, jestli ti na partnerovi ještě vůbec záleží a zdali ho miluješ. Pokud ano, tak nic nestojí v cestě, abys náročnou zkoušku zvládla a lásku opět probudila k životu.

Rak (22.6. – 22.7.)

Pozor na to, co dnes řekneš, hlídej si slova, která by mohla někoho velmi zasáhnout. Pokud pocítíš, že potřebuješ vypustit páru, rozhodně to nezkoušej v práci nebo doma, vše by se obrátilo proti tobě, a ještě bys ublížila těm, které máš ráda. Dej si pusu na zámek a raději nic zásadního neřeš.

Lev (23.7. – 22.8.)

Hledáš práci nebo snad toužíš navázat nová přátelství a lásku? S chutí do toho, budeš vynikat skvělou komunikací, nejen, že je s tebou zábava, ale tvá pozitivní energie k tobě přitahuje pohledy ostatních. Pusť se do změn, ať již pracovních nebo osobních, získáš to, po čem toužíš.

Panna (23.8. – 22.9.)

Velmi často a zbytečně lpíš na svých názorech, díky tomu tě čeká napětí v práci i doma s partnerem. To, co ti v minulosti procházelo, již neplatí a ostatní ti dají najevo svoji nespokojenost. Snaž se vše vyřešit a nechej, ať se každý vyjádří sám, nemůžeš chtít, aby s tebou každý souhlasil a přitakával i když sama cítíš, že pravdu nemáš.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Skvělé pocity z dobře vykonané práce, radostné chvíle doma i v zaměstnání – to vše je tady jen pro tebe. Ať se pustíš do čehokoliv, budeš úspěšná. Neboj se začít realizovat své tajné sny a přání. Máš velkou příležitost získat to, po čem toužíš nejen v lásce, ale také v práci.

Štír (24.10. – 22.11.)

V oblasti financí to nepůjde zcela podle tvých představ, nejen v práci, ale také doma pocítíš nedostatek peněz a budeš mít pocit, že se situace delší dobu nemění. Vydrž a nesnaž se vinit ostatní, nemohou za to, že jsi nespokojená. Nezapomínej, nic netrvá věčně.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Potřebuješ dořešit nesrovnalosti v práci nebo s partnerem? Máš příležitost všechno dát do pořádku a uvést věci na správnou míru. Neboj se toho, uleví se nejen tobě, ale také ostatním. Dařit se ti bude také v materiálních záležitostech, čeká tě nečekaný výdělek nebo schválená hypotéka v bance.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš před sebou nádherné dny plné lásky a radostných pocitů. Pokud toužíš po novém vztahu, rozhodně neseď doma a buď aktivní, máš velkou příležitost seznámit se s mužem svých snů. Dařit se ti bude také v práci i studiích, náročné zkoušky nebo poradu zvládneš levou zadní.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ať se pustíš do jakkoliv náročné práce, budeš úspěšná, dařit se ti bude doma, v práci, ale také v oblasti vztahů. Zejména s muži ti půjde komunikace svižně a s humorem. Pokud potřebuješ usmířit rozhádanou rodinu nebo snad toužíš po lásce, jdi do toho, také tady na tebe čeká úspěch a radostné pocity.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V práci budeš myšlenkami jinde, tomu odpovídá také tvé tempo a výsledky, dávej pozor, ať neuděláš chybu, určitě by ti neprošla. To, že nemáš zrovna náladu, nikoho nezajímá. Drž si nadhled a nesnaž se řešit nic zásadního v práci ani osobním životě.

Foto: Shutterstock.com

5.11.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist