Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 4. do 10. března 2019

Splň si své sny

Ryby ocení hojnost, Vodnáři, pozor na hádky, Štíři potřebují víc odpočívat. Jsi zvědavá, jak je na tom tvé znamení? Není nic jednoduššího, než mrknout na naše horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Pocítíš radost z dobře vykonané práce, tvé plány se konečně začínají plnit. Dávej pozor, ať neusneš na vavřínech, úspěch by v tobě totiž mohl vyvolat pocit, že se již dál nemusíš o nic snažit, opak je však pravdou, plánuj, realizuj a buď akční, tvá snaha bude oceněna.

Býk (21.4. – 21.5.)

Pohlídej si rušivé myšlenky, které tě budou odvádět od běžné práce. Problém, který jsi řešila, konečně dospěl ke svému konci a věř, že spravedlnost je na tvé straně. Zbytečně nepřemýšlej nad tím, co by se stalo kdyby… raději žij přítomností a minulost hoď za hlavu.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Úspěch, radost, překvapení! Jak se ti líbí tato slova? Nastává u tebe období zisku a přináší šanci, jak zvýšit tvé finance. V práci očekávej povýšení a k tomu odpovídající peníze. Překvapit tě může nečekané dědictví, které jsi nečekala, o to větší budeš mít radost.

Rak (22.6. – 22.7.)

Chystáš se podepsat novou smlouvu, ať již pracovní nebo v bance? Dávej pozor a buď ve střehu, tady platí známé přísloví: „Když ptáčka lapají, krásně mu zpívají“. Dodatek, který může být uveden v dokumentech, zcela jasně hovoří ve tvůj neprospěch, čti také mezi řádky nebo si vezmi na pomoc odborníka.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci to bude vypadat spíš jako na bitevním poli, hádky, intriky a faleš, kam se jen podíváš. Pro tebe bude tato opakující se situace natolik nepříjemná, že se rozhodneš vše řešit výpovědí, dobře si vše promysli a pak zajdi za šéfem, který vůbec netuší, co se děje a nabídne ti pomoc.

Panna (23.8. – 22.9.)

Partner, kterého vedle sebe máš, ti ukáže, jak moc mu na tobě záleží, překvapení bude natolik nečekané, že se rozpláčeš dojetím. Můžeš se na něj kdykoliv spolehnout, je tvou oporou a bezvýhradná důvěra je samozřejmostí. Takových párů již moc není, užívejte si krásné chvilky ve dvou.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Celý týden je pouze ve tvé režii, jak si věci uděláš, takové také budou a to, že budeš úspěšná, je jisté. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také doma a v oblasti vztahů i lásky. Pokud hledáš partnera do nepohody, je potřeba vyrazit na nějakou akci, tam na tebe jeden čeká.

Štír (24.10. – 22.11.)

Je krásné, že pečuješ o všechny kolem sebe a přitom zapomínáš na sebe, tvé tělo bije na poplach. Díky ostatním totiž přehlížíš své potřeby a nutnost odpočívat. Což neznamená, že máš ležet v posteli, pokud se ti nechce, ale vyrazit na masáž, výlet do přírody nebo s kamarádkou na dobrou kávu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

S velkou pravděpodobností dojde k ukončení tvé činnosti, ať již v pracovní oblasti, podnikání nebo také osobním životě. Z počátku to budeš vnímat bolestně, ale časem si uvědomíš, jak je tato změna prospěšná. Konečně dokončíš to, co jsi v minulosti nezvládla.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš před sebou náročnější dny, kdy budeš muset dokázat, že si své místo opravdu zasloužíš. Díky tomu narůstá napětí také mezi kolegy, protože nikdo z vás neví pořádně, na čem je. Zhluboka se nadechni a dej do své práce všechno, pak si můžeš být jistá, že budeš úspěšná, zbytečně se nepodceňuj.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ve vztazích je cítit napětí, stále máš pocit, že ti partner nerozumí a ubližuje ti. Díky tomu jsi vztahovačná a kritikou na jeho hlavu také nešetříš. Pamatuj, boj ještě nikdy nic dobrého nepřinesl, hledej řešení a nabídni jako první ruku k usmíření, pak se můžete domluvit jak dál.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pocity spokojenosti z dobře vykonané práce odstartují sérii dalších šťastných „náhod“, které v tobě probudí mnoho radosti. Díky tomu dokážeš vydělat peníze a tvá obchodní činnost začíná být velmi úspěšná, nepolevuj, ale nezapomínej také na odpočinek, je důležitý.

Foto: Shutterstock.com

4.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist