Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 3. do 9. prosince 2018

Vztahy projdou zásadní změnou, pozor na emoce, přichází Novoluní

Berani se vydají na novou životní cestu, Blíženci pochopí, jak důležitý je klid, Váhy nastolí rovnováhu ve vztazích. Nenašla jsi své znamení? Dej si chvíli pauzu, uvař si čaj nebo kávu a přečti si, co tě čeká v novém týdnu podle tarotových karet. Zbrusu nové horoskopy na další týden jsou tady!

Beran (21.3. – 20.4.)

Završila jsi jeden důležitý životní cyklus a vydáváš se na novou životní cestu. Možná máš trošku obavy z neznámého, je to však zcela zbytečné, můžeš se těšit na skvělé začátky. Úspěch v práci, lásce i osobním životě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Zaslouženě sklízíš odměnu za skvěle odvedenou práci. Jak se říká, co jsi do života vložila, nyní můžeš zúročit. Dařit se ti bude ve všech životních oblastech, od práce až po vztahy obecně. Příjemnou změnu můžeš také očekávat ve hmotných záležitostech.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Konečně máš pocit, že zvládneš nastolit harmonii nejen v osobním životě, ale také v práci. Podaří se ti urovnat veškeré spory, pusť se do práce a věř, že výsledek předčí tvé očekávání. Situaci, která tě trápí, objasníš a jednou provždy smeteš ze stolu.

Rak (22.6. – 22.7.)

Máš před sebou krásnou cestu a nové zážitky ve vztazích. Dařit se ti bude zejména s muži, pokud jsi sama, přichází příležitost seznámit se s novou láskou. Nelekni se, když bude o něco starší, zjistíš, že máte mnoho společného a okouzlí tě svým galantním chováním.

Lev (23.7. – 22.8.)

Dostáváš novou příležitost v oblasti práce i lásky. Nepromarni ji! Dokaž partnerovi, že o něho opravdu stojíš, delší dobu má totiž pocit, že je páté kolo u vozu. Vztah se musí rozvíjet, začni u sebe a uvidíš, jak znovu vzplane plamen lásky a vášně.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pocítíš velkou radost z dobře vykonané práce, ale nejen prací budeš živa, jak se říká. Vztahy budou plné radostného škádlení a flirtování, pokud jsi měla s partnerem problém, jednoduše vše smeteš ze stolu a zapomeneš na to.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nastává čas domluvit se s partnerem a vysvětlit si v klidu to, co vás vzájemně trápí. Dělat, že problémy neexistují a vyhýbat se konfrontaci, není k ničemu. Začni a nabídni mu ruku k usmíření, čeká na to, ale bojí se udělat první krok.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nemusíš si dělat přehnané starosti, v práci ti to půjde od ruky, máš skvělé nápady a zvládneš nemožné. Získáš obdiv kolegů, někdy bude také trošku závisti, ale nic zásadního. Ocení tě také nadřízený, který ti nabídne vyšší pracovní pozici a odpovídající plat.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Jsi sama? Tak to je již minulost, konečně k tobě přijíždí princ na bílém koni. Začni ho s důvěrou vyhlížet a očekávat. Čekají na tebe velmi příznivé dny nejen v lásce, ale také v pracovní oblasti, dobré výdělky i skvělé nápady, využij je.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vztahy, které delší dobu nefungují, konečně naleznou společnou řeč a domluví se v klidu na rozchodu. Z počátku budeš mít pocit, že jsi udělala chybu, ale za pár dní pocítíš velkou úlevu a nový příliv energie.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Začni se těšit na pohodové a harmonické dny. Budeš mít radost jen tak, bez toho, aby se něco zásadního stalo. V práci na tebe čeká odměna a také skvělý kolektiv, díky tomu pocítíš velký vděk za vše, co máš. Práce je pro tebe koníčkem.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Potřebuješ se rychle rozhodnout, ale nejsi si jistá výsledkem? Vydrž ještě chvíli, není správný čas činit zásadní rozhodnutí. Jakmile se zklidníš a necháš věcem volný průběh, přijde řešení. Zatím sbírej sílu a energii na další dny.

Foto: Shutterstock.com

3.12.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist