Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 23. do 29. prosince 2019

Užívej sváteční dny s radostí, láskou a usmířením

Rybky podlehnou vánočnímu kouzlu, Raci zpomalí a začnou si užívat svátky a Váhy pocítí vděk a radost. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vděčnost, radost a láska tě budou provázet na každičkém kroku. Uvědomíš si, jak důležitou roli ve tvém životě hraje rodina a přátelé. Pocítíš velkou touhu pomoct těm, kteří na tom nejsou tak dobře jako ty a přesně o tom jsou Vánoce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Podaří se ti urovnat a zharmonizovat veškeré spory nebo nedorozumění, které vznikly díky nepochopení a nejasné komunikaci. Pocítíš vnitřní mír, uspokojení a radost ze života. Užívej sváteční dny a pohodu, která na tebe čeká.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Člověk, ke kterému vzhlížíš s úctou, tě překvapí návrhem, se kterým nebudeš souznít. S láskou mu dokážeš sdělit své pocity, vše vysvětlíš a navrhneš jiné řešení. Právem na sebe budeš pyšná nejen ty, ale také tví blízcí, které příjemně překvapíš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Najednou pochopíš, že není potřeba být neustále v běhu a stíhat nemožné. Jakmile si uvědomíš, jaká je vlastně podstata Vánoc, zvolníš tempo a začneš si sváteční dny užívat naplno. To, že bude rodina nadšená, je jisté.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud tě nedávno zklamal partner nebo někdo blízký, tak si zapamatuj, že nic netrvá věčně. Nakonec si vše vysvětlíte, což v tobě probudí sváteční náladu a Vánoce si užiješ naplno s těmi, které miluješ.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Láska, radost i vášeň na tebe číhá doslova na každém kroku. Jako by Vánoce patřily jen tobě a díky nádhernému naladění si je také náležitě užiješ. Jestli máš své tajné přání, pošli ho hvězdám, to, že se ti splní, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V rukou pevně svíráš otěže svého osudu. Jsi skvělá a s naprostou přesností víš, jak svůj život řídit, abys byla šťastná a milovaná. Pocítíš lásku, radost a také touhu pomáhat. S klidem sobě vlastním uskutečníš své touhy a sny, budeš úspěšná!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš před sebou velmi tvořivé a láskyplné dny. Dostaneš novou příležitost v oblasti lásky i práce. Neboj se rozvíjet a přijmi nové návrhy bez obav a strachu, můžeš se spolehnout na to, že budeš úspěšná i milovaná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Láska, naplnění, touha a city, takto přesně budou vypadat tvé sváteční dny. Ráda se přizpůsobíš potřebám ostatních a s láskou pečuješ o své nejbližší. Velmi dobře víš, že trpělivost a láska jsou základním stavebním kamenem dobrých vztahů a podle toho tvůj život také vypadá. Jsi prostě dokonalá!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně se rozhodneš neodkládat jistou záležitost, a ještě před koncem roku dořešíš to, co tě trápilo. Tíha, kterou jsi ještě nedávno cítila, zmizí a ty si naplno užiješ sváteční dny. Duch Vánoc v tobě probudí mnoho krásných pocitů, lásky a vděčnosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Zjistíš, že díky nečekaným vánočním výdajům dostala tvá peněženka zabrat, což tě překvapí a vyvolá v tobě obavu, naštěstí se hodně rychle vzpamatuješ a hodíš starosti za hlavu. Radost, kterou jsi udělala svým nejbližším, je pro tebe důležitější než to, že jsi na chvíli přečerpala konto. Vánoční svátky si náležitě užiješ a vychutnáš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno se točí kolem rodiny, partnera a nejbližších. Jako bys na chvíli zapomněla na práci a vánoční atmosféra tě zcela pohltí. To, že prožiješ jedny z nejkrásnějších svátků, je jisté. Nezapomínej také na ty, kteří takové štěstí nemají a udělej radost útulku nebo někomu, kdo zůstal zcela sám.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

23.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist