Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 22. do 28. června 2020

Usměj se na život a vykroč vpřed

Berani, zachovejte klid. Býci, těšte se na dobrou zprávu. Blíženci, nádech a úsměv. Nové horoskopy podle tarotu jsou tady pro všechna znamení. Zastav se na chvíli, hoď nožky na stůl, mrkni na své znamení a bav se.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pocit, že se ti nic nedaří, v sobě nepotlačuj, ale ani se s ním dlouho nezabývej. Je to jen emoce a není potřeba dodávat jí další sílu a energii. Když to zvládneš a naladíš se na úsměv a pohodu, můžeš se spolehnout, že prožiješ poklidný týden v radosti, lásce a úspěchu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dobrá zpráva, skvělá intuice, pohoda, radost, co víc si přát? Snad jen to, že následující dny jsou jedním slovem nadčasové. Užívej vše na maximum a poděl se o své štěstí také s ostatními. Sdílená radost je vždy mnohem větší. Dařit se ti bude opravdu ve všem.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nadechni se, přichází šance osvobodit se od všeho, co tě v minulosti svazovalo a co jsi měla udělat již dávno. Na nic nečekej a nepříjemnou změnu udělej okamžitě bez váhání a výčitek. To, že se ti uleví, je jisté, štěstí stojí při tobě, nemusíš se bát.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Využij příznivé energie ve svůj prospěch. Máš volné pole působnosti a ať se pustíš do čehokoliv, budeš úspěšná, jen se neboj a začni realizovat své projekty, sny a touhy. Zasloužená odměna, dobrá zpráva a skvělý výsledek je tady jen pro tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Touha udělat změnu může být velkou motivací, ale brzdit tě může tvá nerozhodnost. Pokud si zatím nejsi jistá a nevíš, co je či není správné, nechej věci být, na chvíli poodstup stranou a dovol životu, ať se o sebe postará sám. Řešení přijde hned, jakmile se uvolníš a zklidníš.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tyto dny jsou zcela ve tvé režii, práce ti půjde od ruky, osobní život i vztahy jsou naplněné štěstím a vzájemnou úctou. Tvá rozhodnutí vychází ze srdce a s naprostou přesností víš, co je či není správné, tvůj úsudek a názor využijí také ti, kteří si sami neví rady s problémy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Skvělá spolupráce s ostatními, skvělé vztahy s rodinou i přáteli tě provází na každém kroku. Náhodné pracovní setkání tě nejen obohatí, ale dozvíš se také mnoho užitečných informací, které využiješ ve svůj prospěch. To, že se ti bude dařit, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Do tvého života přichází velmi příznivé změny, s naprostou přesností víš, jak se rozhodnout a co udělat pro zdárné vyřešení. Tvé nadšení, radost a láska je inspirací také pro ostatní, které motivuješ a inspiruješ k lepším výkonům.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V duši i srdci pocítíš klid a mír. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv změnu či realizaci, budeš úspěšná. Dařit se ti bude nejen v práci, podnikání, studiu, ale také v lásce a osobním životě. Užívej si své dny plnými doušky a rozdávej lásku tam, kde chybí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Uvolni se a vykroč vstříc skvělým začátkům. Úspěch na tebe čeká nejen v oblasti financí, práce, ale také v lásce a osobním životě. Co je potřeba udělat? Přestat se bát a otevřít se změnám, usměj se na život a vykroč vpřed, pak se můžeš spolehnout na báječné a úspěšné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Neočekávané štěstí a velký průlom v životě přichází tak rychle, že se nestihneš ani bát změn, které na tebe čekají. S úsměvem si vychutnávej nabídky, které k tobě přichází a poděl se o svou radost také s ostatními, máš důvod k radosti, přichází hojnost, láska a harmonie.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Drž se optimismu a nalaď se na pohodu, mysl ti totiž z nějakého důvodu bude neustále předhazovat strach a obavy z budoucnosti, což vůbec není nutné. Stačí se nenechat vtáhnout do negativních emocí a nedávat jim sílu. Pak se můžeš těšit na obyčejné dny bez větších výkyvů.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.6.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist