Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 16. do 22. prosince 2019

Oslavuj, rozjímej a otevři své srdce lásce

Berani se posunou vpřed, Býci pocítí zlepšení a Blíženci nebudou vědět, kam dřív skočit. Jaký bude předvánoční týden pro tebe? Tak to ti právě teď prozradí naše nové horoskopy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Vztahy se posunou vpřed, nemusí to být jen záležitost partnerská, ale také pracovní. Využij skvělé energie ke změnám a nemusíš se bát, opravdu se ti budou líbit. Naslouchej své intuici, která tě s naprostou přesností povede tím správným směrem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Ať se již ve tvém životě dělo cokoliv, nyní se vše ukáže v nádherných barvách. To, že se zlepšení projeví nejen v zaměstnání a vztazích obecně, je jisté. Pokud váháš, jestli jít na vánoční večírek, rozhodně vyraz, můžeš tam potkat velmi zajímavého muže.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Máš před sebou skvělé dny naplněné dynamickou energií, vášní i láskou. V práci to poběží přesně podle tebe a ostatní se ti rádi podřizují, protože ví, že tvůj názor je správný. Stejně tak v lásce můžeš zrealizovat vše, co ti v minulosti nešlo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)


V práci bude napětí, tebe se to však netýká, nenechej se zatáhnout do zcela zbytečných sporů a hádek. Jakmile si uvědomíš, že to není tvoje záležitost, ostatní se díky tvému klidu stáhnou. Doma na tebe čeká pohoda, láska a radost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Skvěle ti půjde komunikace, bravurně vyřídíš vše, co jsi nestihla v minulosti a s úsměvem dokonce vyřídíš drobné nepříjemnosti, ať již v práci či doma. Tvé nápady oslní ostatní, tak se neboj vše zrealizovat, úspěch je jistý.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Přestože se nic zásadního neděje, do ničeho se ti nebude chtít a ráda bys důležité věci zametla pod koberec. Udělej jen to nejnutnější a pak jednoduše odpočívej, udělej si radost malým dárkem, ať již v podobě masáže nebo dobré kávy.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Začni se těšit, máš před sebou velmi příjemné dny. Určitě dostaneš dárek, který ti udělá velkou radost, nezapomínej obdarovat také ostatní, někdy stačí úsměv, objetí nebo naslouchání. Užij si svůj skvělý týden v radosti a lásce, protože máš vše důležité u sebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


Pocit, že stojíš na místě a nic se neděje, v tobě může vyvolat mírné napětí. Jakmile si uvědomíš, že je prima jen tak proplouvat a nic neřešit, vše z tebe spadne. Důležitá rozhodnutí nechej po svátcích, pak se spolehni na to, že budeš úspěšná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Pomalejší energie, pomalejší dny, které v tobě mohou vyvolat otázku, jestli opravdu můžeš na chvíli nedělat vůbec nic. Jasně, že to jde, neboj se povinnosti rozdělit mezi kolegy a doma zaúkoluj děti, zjistíš, že máš kolem sebe skvělý tým a tobě zůstane čas na odpočinek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Pocity spokojenosti tě budou provázet po celý týden. To, co potřebuješ udělat, dořešit a zrealizovat, půjde téměř samo. Všechno, nač sáhneš, se ti podaří. Zkrátka a dobře zatímco ostatní šílí, ty budeš prožívat skvělé dny, sdílej radost s těmi, kteří tolik štěstí nemají.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


V rodinném prostředí prožíváš mnoho krásných chvil, stejně tak to bude také v práci a vztazích obecně. Na účet ti přijdou zcela nečekaně peníze, se kterými jsi nepočítala, o to větší bude tvá radost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


V práci to sice nepůjde zcela hladce, ale když se nebudeš vměšovat do záležitostí ostatních, napětí i konflikty kolegů se tě nijak zásadně nedotknou. Pokud se chystáš zrealizovat nový projekt a nejsi si jistá výsledkem, raději vše odlož a počkej na příznivější čas, rozhodně se ti to vyplatí.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist