Horoskopy podle tarotu od 12. 2. do 18. 2. 2018: Přichází nová láska a s ní také nové začátky

Blíženci budou muset zapojit veškerou sílu, aby zvládli náročné úkoly. Vodnáři díky intuici zrealizují své sny. Lvi budou rozmrzelí, ale nakonec pochopí, že se nic zásadního neděje. Jak na tom bude tvé znamení? Tak to ti prozradí naše nové horoskopy.

horoskopy-12-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21.3. – 20.4.)

Připrav se na náročnější dny, kdy se ti do ničeho nebude chtít, a přesto tě osud přinutí udělat jisté radikální rozhodnutí. Změna, která na tebe čeká, se ti z počátku moc líbit nebude, ale až překonáš první okamžiky překvapení, pochopíš, jak moc ti prospěla.

Býk (21.4. – 21.5.)

Ve vztazích to nebude klapat podle tvých představ, láska se z nějakého důvodu vytratila a ty máš pocit, že se potřebuješ posunout dál, partner však tvé pocity nesdílí a odmítá cokoliv řešit. Připrav se pomalejší průběh, který využij k zamyšlení, co ti láska dává a co naopak bere. Pak se rozhodni, jestli pokračovat životem sama nebo dát partnerovi další šanci.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Zkraje týdne budeš muset zapojit veškerou vnitřní sílu, abys zvládla uskutečnit plány z minulosti. Přesto, že jsi byla přesvědčená, že jsou nejlepší, z nějakého důvodu tě potrápí nerozhodnost a nejistota. Začni si víc důvěřovat a neboj se zariskovat, všechno je v naprostém pořádku není čeho se bát.

Rak (22.6. – 22.7.)

V těchto dnech se konečně vyjasní situace, která tě delší dobu trápí. Díky muži, který je ti vždy nablízku, pochopíš, jak důležité je posunout se dál a nelpět na starých křivdách. Pokud se rozmýšlíš, jestli si máš zvýšit kvalifikaci, odpověď zní ano, rozhodně jdi do toho.

Lev (23.7. – 22.8.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, vztahy na pracovišti nejsou moc dobré, lidé kolem tebe si závidí a jsou bezohlední. Snaž se být v klidu a nenechej se zatáhnout do jejich spekulací a nečestných praktik. Lepší je stáhnout se a nechat vše plynout, časem se tato situace velmi rychle vyřeší.

Panna (23.8. – 22.9.)

Pokud spěcháš na důležitou schůzku, úřední nebo soudní jednání, raději vyraz s předstihem, mohlo by se totiž stát, že díky nečekanému zdržení, zmeškáš něco velmi důležitého, což by mělo velký dopad na tvůj další život. Nestresuj se, nakonec vše dopadne dobře, jen si hlídej čas, celý týden bude v pomalejším tempu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V práci se budeš cítit nejistě, rozpolceně i přesto, že se nic závratného neděje. Nemusíš se bát prosadit, naopak, jsi skvělá a svoji práci odvádíš bezchybně, pokud máš nějaký nápad, rozhodně na nic nečekej a začni pro jeho realizaci něco dělat, brzdí tě pouze tvá nerozhodnost. To, že nakonec sklidíš úspěch, je jisté!

Štír (24.10. – 22.11.)

Vztahy, které prochází krizí, budou řešit zásadní otázku, zdali pokračovat nebo se rozejít. Přesto, že tě partner stále miluje, ty se neumíš rozhodnout a pohnout se z místa. Ujasni si, co je pro tebe důležité, podívej se na život zpětně a neboj se vykročit. Stále máte šanci vše napravit, změnit a posunout se dál.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Chystáš se s partnerem změnit bydlení nebo snad toužíš v práci po změně? V tomto týdnu zvládneš nemožné, ať se rozhodneš pro jakoukoliv změnu, budeš úspěšná. Stěhování proběhne v naprostém klidu a novým hnízdečkem lásky budete oba nadšení. Jestli hledáš práci novou, tak máš velkou šanci najít své vysněné místo.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci tě to z nějakého důvodu vůbec nebude bavit, rozmrzelost, nejistota i strach z toho, co bude dál, v tobě probudí mnoho nejistých pocitů. Zkus se uvolnit, zhluboka dýchej a věř, že se v podstatě nic neděje, ber vše s nadhledem a nebuď vztahovačná, to, co se kolem tebe děje, se tě netýká.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

S naprostým přehledem intuitivně vycítíš, kdy je nejlepší příležitost k dosažení úspěchu. Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě a ve vztazích obecně. Jestli jsi sama a cítíš, že jsi na lásku připravená, tak věř, že potkáš svoji spřízněnou duši a hned při první schůzce mezi vámi přeskočí nejen jiskra, ale také dávno zapomenutá láska.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Dostáváš novou příležitost nejen v lásce, ale také v zaměstnání. Očekávej dlouhodobý a velmi příznivý vývoj ve své profesi i vztazích. Teď budeš muset prokázat své dovednosti a talent, to, že na tebe čeká úspěch, je jisté. Buď pečlivá a neboj se, vše dopadne dobře nejen v pracovním, ale také v osobním životě.

Foto: Shutterstock.com

12.2.2018 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist