Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 11. do 17. března 2019

Pozor na emoce, mohly by tě potrápit víc, než je nutné

Berani, buďte trpěliví, Býci budou úspěšní, Blíženci jsou nabití energií. Mrkni, jak je na tom tvé znamení a bav se. Nové horoskopy podle tarotu jsou tady jen pro tebe.

Beran (21.3. – 20.4.)

Zkus být nad věcí, následující dny příliš nepřejí zásadním rozhodnutím, stačí když budeš trpělivá a smíříš se s tím, což ti nepůjde zrovna snadno, ale nakonec pochopíš, že jakýkoliv spěch ničemu neprospívá. Vydrž, za chvíli bude zase lépe.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jak se říká jednou jsme dole a jednou nahoře, tak právě takhle ses poslední dobou cítila. Období nezdaru odchází a před tebou se otevírají zcela nové obzory. Z finančního hlediska na tebe čeká úspěch a co se týká nápadů, máš před sebou nové netušené možnosti.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Jsi nabitá energií a máš dostatek síly uskutečnit i ty nejnáročnější úkoly. Což se týká nejen pracovního, ale také osobního života. Nikdo tě nemá šanci dohonit a stíhat tvé tempo. Nejen, že naplánuješ dovolenou, ale vymyslíš také výlety a program na několik týdnů dopředu pro celou rodinu.

Rak (22.6. – 22.7.)

Začni si víc věřit, nezáleží na tom, co právě nyní řešíš, ale tvá sebedůvěra je na prvním místě. Jestli jsi nezadaná, dobře se rozhlížej kolem sebe, někde poblíž totiž krouží pan Božský, tak se usmívej, ať ho nepřehlédneš.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě probudí smutek a beznaděj, naštěstí nebude trvat dlouho a ty si uvědomíš, že máš vedle sebe skvělé přátele, kteří tě nikdy nenechají na holičkách. Pokud je to jen trochu možné, neřeš nic zásadního a vyvaruj se ukvapených rozhodnutí, není správná doba.

Panna (23.8. – 22.9.)

Máš před sebou skvělé dny, určitě je využij ve svůj prospěch. Na cestě k tobě je zpráva, která v tobě probudí mnoho radostných pocitů. Příliv nové energie, skvělé nápady i kariérní obrat je tady jen pro tebe.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Očekávej dynamické dny, ve kterých budeš zářit jako jarní sluníčko. V partnerství na tebe čeká láska i vášeň, pokud jsi sama, můžeš potkat svoji spřízněnou duši. V práci, studiích i úředních jednáních budeš úspěšná, nečekaná finanční odměna tě potěší i překvapí.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dávej pozor, ať někomu nenaletíš, pokud máš domluvenou schůzku a dotyčného pořádně neznáš, buď ve střehu, mohla bys uvěřit jeho milým slovům a nevšimnout si, že lže jako když tiskne. Buď ve střehu nejen v osobním, ale také profesním životě.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Přichází možnost, jak získat práci svých snů nebo dokázat, že si své peníze opravdu zasloužíš. Neboj se prosadit a ukaž všem, co umíš, nejen, že oslníš, ale navíc získáš mnohem víc, než jsi sama tušila. Pokud jsi potkala novou lásku, vztah bude dlouhodobý a trvalý.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Připrav se na skvělé dny, které v tobě probudí mnoho radostných pocitů i lásky. Využij příznivé energie a dořeš záležitosti, které se dlouhou dobu nepohnuly z místa. Nejen, že budeš úspěšná, navíc tvé skvělé komunikační schopnosti zařídí, že získáš další přátelé nebo novou lásku.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Náhlá změna, která nečekaně udeří, ti způsobí menší šok, překvapení, bude natolik velké, že budeš na chvíli lapat po dechu. Jakmile se uklidníš, zjistíš, že z tvého života odešlo všechno staré a nefunkční, přesto, že jsi to nečekala, nakonec se ti uleví a pochopíš, že rychlost, s jakou změna přišla, byla pro tvé dobro, sama bys totiž nenašla odvahu.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V hlavě máš tolik protichůdných myšlenek, že ti již nebude zbývat síla na práci i osobní život. Neustálým přemýšlením a vracením se zpět do minulosti stojíš na místě a vůbec ti tato stagnace neprospívá. Začni být tvůrčí a aktivní, pak se teprve posuneš dál a přestaneš dělat chyby.

Foto: Shutterstock.com

11.3.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist