Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Nový týden přináší finanční úspěch i lepší práci

Blíženec by měl zpomalit a zaměřit se také na sebe. Rak pochopí, že má vše ve svých rukou a začne se zbavovat toho, co mu již neslouží. Váhy naleznou ztracenou rovnováhu a dořeší dávné spory. Chceš vědět, jak jsi na tom ty? Mrkni na nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Očekávej pomoc a podporu v záležitostech, které potřebuješ nutně dokončit. Pokud se chystáš na úřady, k soudu nebo snad stojíš před důležitou zkouškou a bojíš se výsledku, žádný strach, štěstí je na tvé straně a výsledek bude velmi příznivý. Nezapomínej být vděčná všem, kteří tě podpoří a jsou ti oporou.

Býk (21.4. – 21.5.)

V práci na tebe čeká nemilé překvapení, nový projekt nevyjde přesně podle tvých představ, naopak vše se může obrátit proti tobě. Nepropadej beznaději a dopřej si čas, který využij k přehodnocení a změnám, které jsou zapotřebí. Ne vždy se naše snaha setká s úspěchem, jakmile získáš nový vhled, vše již půjde jako po másle.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Zkus se zaměřit také na své zdraví, na chvíli zapomeň na pracovní i osobní povinnosti a věnuj čas jen sobě. Tím uvolníš zablokovanou energii, kterou máš díky neustálému stresu. Uvolni se, zajdi s kamarádkou do cukrárny a udělej si radost jen pro sebe. Když se uvolníš, přijde velmi milé překvapení v oblasti financí.

Rak (22.6. – 22.7.)

Všechno, co ti delší dobu neslouží a ubírá energii, konečně odchází, přichází k tobě příležitost, jak se zbavit minulosti. Pokud jsi ještě nenalezla odvahu a váháš, očekávej změnu prudší a nečekanou, jen tak tě totiž okolnosti přinutí něco udělat. To, že se ti uleví, je jisté, neboj se a začni svůj život měnit.

Lev (23.7. – 22.8.)

Složitější období odchází a nastává konečně tolik potřebný klid, vše, co tě trápilo, je pryč a ty se můžeš radovat z nových začátků. Pokud toužíš po nové práci nebo ses rozhodla začít podnikat, s chutí do toho, budeš úspěšná. Ve stávající práci na tebe čeká úspěch a nové zakázky.

Panna (23.8. – 22.9.)

V práci si tě nemohou vynachválit, nápady, které máš, jsou skvělé, nejen, že zvládáš teorii, ale ty jsi schopná uvést vše okamžitě do pohybu a zrealizovat, což samozřejmě ocení šéf i kolegové musí uznat, že jsi prostě nejlepší. Drobná závist ti nemůže narušit úspěch ani dobré pocity, které tě budou provázet po celý týden. Pokud práci hledáš, máš šanci najít to, co si přeješ.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Hravě se dostaneš z jakékoliv náročné situace, vše pracuje ve tvůj prospěch. S úsměvem se nadechneš a než se naděješ, konec týdne je tady a s ním mnoho radostných chvil i pocitů. Skvělá spolupráce tě čeká také se staršími muži, pokud potřebuješ dořešit jakoukoliv nepříjemnou situaci pusť se do toho, budeš úspěšná.

Štír (24.10. – 22.11.)

Chystáš se podepsat důležitou pracovní nebo finanční smlouvu? Buď obezřetná a než něco podepíšeš, poraď se ještě s odborníkem na dané téma. Mohlo by se totiž stát, že je mezi řádky věta, která by zcela změnila tvé plány a na delší období také život. Nenechej se napálit a buď ve střehu, pak vše proběhne v klidu a k oboustranné spokojenosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V práci to nepůjde podle tvých představ, zejména zkraje týdne je náročnější období na tvůj čas i energii. Nedovol, aby ti práce přerostla přes hlavu a rozvrhni své plány tak, abys měla chvíli také pro sebe, rozděl úkoly mezi kolegy, nemusíš vše zvládat sama. Jakmile se přehoupne týden do své poloviny, vše se zklidní a ty opět nalezneš klid.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Máš před sebou skvělou příležitost, jak zvýšit své finance. Vše, co potřebuješ dořešit, zvládneš levou zadní, a dokonce se ti podaří zrealizovat plány z minulosti. Všechno na sebe krásně navazuje a tvé pocity jsou plné radosti i vděku. Očekávej úspěch v práci i v osobním životě.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Nemusíš se chtít každému zavděčit, klidně můžeš říct NE a spolehni se, že získáš mnohem víc, než když svůj čas dáváš těm, kteří si to nezaslouží. Uleví se ti a ostatní pochopí, že tady nejsi jen pro ně, tím získáš čas pro sebe, což ocení tvá rodina i partner. Někdy je potřeba dát najevo nesouhlas a nebýt příliš hodná na úkor vlastního času i zdraví.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Skvělé dny v oblasti práce jsou tady jen pro tebe. Neboj se dořešit veškeré nepříjemné záležitosti, na které jsi neměla sílu ani chuť, nyní půjde všechno samo. Stačí se rozhodnout a pustit se do toho. Úspěch očekávej také v osobním životě, partner ti dává najevo svoji lásku a souzní s tebou.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

25.9.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist