Horoskopy podle tarotových karet: Přichází dny plné radosti a lásky

Máš pocit, že se ti nic nedaří a věci nejdou zcela podle tvých přání a představ? Tak s tím je právě teď konec. Přichází skvělá příležitost, která ti dopomůže k realizaci všech tvých snů. A co dalšího tě čeká v tomto týdnu? To ti prozradí naše zbrusu nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Můžeš se těšit na bezvadné dny, plné radosti, lásky a dalších úžasných pocitů. Pokud tě snad trápila finanční situace a měla jsi pocit, že musíš bojovat s každou korunkou, je všechno konečně jinak. Přichází k tobě prosperita a finanční hojnost. Nezapomeň také na sebe a udělej si radost alespoň malým dárkem.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jedna událost bude stíhat další a další, což znamená, že jsi v jednom kole. Dokonce se ti stávající situace zalíbí natolik, že se rozhodneš pro radikální změnu v osobním či pracovním životě. Na cestě k tobě je velmi příznivá zpráva, která ti otevře oči a dodá důvěru, že vše, co děláš, je správné.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Dokážeš téměř nemožné, pokud máš přeci jen pochybnosti, abys vše potřebné zvládla, spolehni se na muže, který ti zcela nezištně nabídne pomoc. Nemusíš se bát, myslí to upřímně. Začni realizovat své sny a touhy, můžeš se spolehnout, že budeš úspěšná!

Rak (22.6. – 22.7.)

Pečuj o sebe a nezapomínej na své potřeby, nejen ostatní, ale také ty potřebuješ dostatečnou péči. Zamysli se, co by tvému tělu udělalo dobře, změň jídelníček a pokud jsi lenošila, zkus do svého života zařadit více pohybu. Pro začátek postačí procházka přírodou.

Lev (23.7. – 22.8.)

Radostné dny, pohoda, klídek i láska, na to všechno se můžeš těšit a pořádně si tyto vzácné chvíle vychutnávat a užívat. V práci zvládneš s přehledem i ten nejnáročnější úkol, hravě odstraníš všechny překážky a ještě pomůžeš těm, kteří nejsou tak aktivní jako ty. Tvá vnitřní síla dokáže nakazit i ostatní!

Panna (23.8. – 22.9.)

Očekávej drobné překážky, které budeš nucena odstranit, přestože bys vše raději odložila na jindy. Buď v naprostém klidu, zvládneš je s přehledem a pocit z dobře vykonané práce ti jen potvrdí, že jsi udělala dobře. Pokud se chystáš na zkoušku, buď si jistá, že ji zvládneš na výbornou.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Přichází k tobě nový příval lásky, citů a romance. Dny plné radosti a lásky jsou tady jen pro tebe. Pokud snad toužíš po nové lásce, rozhodně vyraz do společnosti, neseď doma a poznávej nové lidi. Máš tajná přání a sny? Pusť se do jejich realizace, vše, po čem toužíš, právě přichází!

Štír (24.10. – 22.11.)

Dostáváš jedinečnou příležitost odpoutat se od minulosti a jednou provždy opustit to, co ti již dávno nepřináší štěstí a radost. Možná se ti z počátku tato zkušenost bude zdát jako těžká a smutná, ale neboj se, tyto pocity velmi rychle vystřídá úleva a zcela nová energie.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Nadechni se a snaž se udržet svoji mysl i nitro v klidu, dny jsou trošku náročnější, ale nic, co bys nezvládla. Když nepodlehneš pocitům ztráty, smutku a beznaděje, že vše nejde podle tvých představ, prožiješ poklidné dny. Za každou cenu udržuj pozitivní přístup a nedělej ukvapená rozhodnutí, vše odlož na vhodnější termín.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Nadechni se a užívej skvělé dny naplněné radostí i láskou. Všechno, do čeho se pustíš, bude mít velmi příznivý vliv také do budoucna, což se týká i tvých nejbližších. Jsi sama, hledáš práci nebo snad novou kamarádku? Hledej, pátrej a buď aktivní, najdeš a můžeš si být jistá, že budeš nadšená výsledkem.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Ať se děje cokoliv, zachovej klid a chladnou hlavu, drobná krize v tobě probudí pocit, že se ti nic nedaří. Nepodléhej negativním emocím, dovol si na chvíli podstoupit stranou a nedělej žádná zásadní rozhodnutí. Tím získáš čas, uklidníš se a zcela nečekaně se objeví řešení, které tě nadchne.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou dny plné úspěchů a radosti, nejen v práci ale také doma. Překvapí tě nečekaná návštěva, která ti udělá velkou radost. Tím to zdaleka nekončí, drobné radosti tě budou provázet doslova na každém kroku, můžeš si zkusit koupit také stírací los, máš šanci na malou výhru.

Foto zdroj: Shutterstock.com

20.3.2017 6:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist